Hitman w roli świętego Mikołaja

lubiegrac news Hitman w roli świętego Mikołaja
Hitman w roli świętego Mikołajanocarz | 14 grudnia 2016, 12:00

Studio IO Interactive z okazji zbliżających się świąt udostępniło dzisiaj nową zawartość w grze Hitman, a wydana została w ramach wsparcia dla organizacji World Cancer Research Fund, walczącej z rakiem.

„ Rak to coś, co wpływa na każdego w taki czy inny sposób w pewnym momencie ich życia, a my w IOI chcieliśmy zrobić coś, aby zebrać pieniądze na badania związane z rakiem”, powiedziała Hannes Seifert, szefowa studia. „ Wspieramy World Cancer Research Fund oddając nieco darmowej zawartości wszystkim posiadaczom Hitmana i prosząc ich o to, aby złożyli datek na ręce organizacji  poprzez www.wcrf-uk.org/hitman”.

Wspomniana zawartość to dodatkowa, zupełnie nowa misja o nazwie Holiday Hoarders. Akcja misji przeniesie nas do Paryża do posiadłości, w której trwa przyjęcie, a dwójka złodziei próbuje wykraść z niego prezenty. Agent 47 został wysłany żeby ich powstrzymać, a przy okazji zajrzeć do kilku prezentów.

Jako płatny zabójca, mający przecież tyle grzechów na sumieniu, musimy wsłuchać się w ten świąteczny czas, a kiedy pojawi się gruby jegomość w czerwonym wdzianku, trzeba go ogłuszyć ponieważ czerwony strój bardzo nam się przyda. Sama posiadłość jest całkowicie wystrojona świątecznie, nie brakuje choinek, światełek i bombek.

Paczki grudniowej aktualizacji mają różne wielkości, w zależności od posiadanego sprzętu i tak: 2,5 GB na PlayStation 4 oraz 1,2 GB na Xbox One i PC. Aktualizacja dodatkowo wprowadza szereg usprawnień i poprawek, a pełna lista dostępna jest pod adresem: Hitman Grudniowa Aktualizacja

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Hitman
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners