I Hate This Place – nowa gra survival horror z izometrycznym widokiem i klimatem rodem z komiksu

lubiegrac news I Hate This Place – nowa gra survival horror z izometrycznym widokiem i klimatem rodem z komiksu
I Hate This Place – nowa gra survival horror z izometrycznym widokiem i klimatem rodem z komiksu



redakcja | 21 marca 2025, 12:00

Broken Mirror Games oraz Skybound Entertainment zapowiedzieli wspólnie grę I Hate This Place, nad którą czuwają także twórcy z Bloober Team, znani z takich tytułów jak Layers of Fear czy Observer. Premiera zaplanowana jest na czwarty kwartał 2025 roku, a gra trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Produkcja czerpie inspirację z nominowanej do nagrody Eisnera serii komiksów autorstwa Kyle’a Starksa i Artyoma Topilina. Tym razem jednak gracze przeniosą się do interaktywnego, otwartego świata, w którym rzeczywistość ulega wypaczeniu, a każda lokacja skrywa własne, mroczne tajemnice.

Przeczytaj także:

I Hate This Place to izometryczna gra survivalowa z mocnym horrorem w tle, utrzymana w intensywnej, komiksowej stylistyce nawiązującej do lat 80. Kolorowa oprawa graficzna kontrastuje z brutalną rozgrywką, a każda scena przypomina kadr z przerażającej powieści graficznej. Gracze wcielą się w Elenę, która przypadkowo budzi mroczną siłę i od tego momentu musi walczyć o przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie.

Starcia z przeciwnikami będą wymagały sprytu i kreatywności – walka wręcz oraz strzelaniny nie dadzą rezultatów bez odpowiedniego podejścia. Niezbędne stanie się także tworzenie narzędzi i wykorzystanie otoczenia, by dotrwać do nocy i odnaleźć schronienie. Cykl dnia i nocy będzie miał bezpośredni wpływ na rozgrywkę, a jednym z największych zagrożeń będzie tajemniczy Rogaty Człowiek, którego lepiej unikać za wszelką cenę.

„Uwielbiam mój komiks I Hate This Place – to horror tworzony z pasją razem z Artyomem Topilinem. Teraz nie mogę się doczekać, aż zagram w grę i wrócę na to okropne ranczo!” – powiedział Kyle Starks, autor komiksu.
„Zawsze staramy się przekraczać granice gatunku horroru, a I Hate This Place doskonale oddaje naszą wizję. To połączenie survivalu, mocnej narracji i charakterystycznego stylu graficznego, które zapewni graczom niezapomniane wrażenia” – dodał Piotr Babieno, CEO Bloober Team.

Gra trafi na rynek pod koniec 2025 roku. Już teraz można dodać ją do listy życzeń.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners