Inspiracje Worldless na nowym dzienniku deweloperskim

lubiegrac news Inspiracje Worldless na nowym dzienniku deweloperskim
Inspiracje Worldless na nowym dzienniku deweloperskimTamer Adas | 14 listopada 2023, 17:55

Nowy dziennik deweloperski gry Worldless jest źródłem nie tylko informacji o systemie walki, ale także o niezwykłych inspiracjach, które pozytywnie przełożyły się na ulepszenie rozgrywki na wielu poziomach.

Thunderful Publishing, Coatsink i Noname Studios opublikowały zupełnie nowy dziennik deweloperski, koncentrujący się na zaprezentowaniu graczom walki w ich nachodzącej już za dosłownie kilka dni Worldless.

Przy tej okazji możemy posłuchać interesujących słów dotyczących także tego, co było inspiracją dla tej gry. Jak się okazuje w wyjątkowej walce udało się połączyć ducha stojącego za między innymi marką Devil May Cry!

Przeczytaj również: Czym jest VRR? To kolejna nowinka przy nowej zyskująca na znaczeniu przy okazji nowej generacji konsol!

Studio poświęciło wiele pracy, aby wprowadzić pewne akcenty ze świetnie przyjętego Octopath Traveller. Te akcenty sprawiły, że doświadczenie w Worldless będzie jeszcze atrakcyjniejsze.

Nietypowa i interesująca na papierze propozycja kryje w sobie jeszcze pewne niespodzianki, które poznać będzie można już niebawem przy okazji pełnego wydania gry.

Worldless ukaże się 21 listopada 2023 roku na komputerach osobistych PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switchu oraz Xboxach One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Worldless
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners