Junkyard Simulator First Car - Drugi prolog jest już dostępna na Steam!

lubiegrac news Junkyard Simulator First Car - Drugi prolog jest już dostępna na Steam!
Junkyard Simulator First Car - Drugi prolog jest już dostępna na Steam!Tamer Adas | 31 marca 2021, 23:20

Junkyard Simulator First Car, czyli drugi Prolog gry Rebelia Games i PlayWay S.A. oficjalnie zagościł na Steam i jest już dostępny do sprawdzenia!

Rodzima ekipa Rebelia Games, wspierana przez PlayWay, zdecydowała się udostępnić na Steam drugi prolog swojej obiecującej gry Junkyard Simulator First Car na Steam.

Zapoznaj się także z: Clockwork Aquario, zręcznościówka uznana za grę zaginioną, odnaleziona. Znamy datę wydania, jest i premierowy zwiastun!

W ten sposób wszyscy możemy się za darmo zapoznać z przygotowanym przedsmakiem nadchodzącej gry. W przygotowanej wersji otrzymujemy kilka zadań do zrealizowania, obejmujących usunięcie silnika czy wykorzystanie małej kruszarki. nie zabraknie także zadań z lawetą oraz pozyskiwaniem cennych, porzuconych samochodów.

Produkcja zaoferuje otwarty świat z wieloma pojazdami w nim ciekawymi pojazdami, które możemy zgarnąć, w swoim warsztacie czekają na nas prace restauracyjne (czyszczenie, malowanie czy piaskowanie) lub okazja do pozbycia się wraków.

Karta Junkyard Simulator First Car

PlayWay S.A. jest obecne na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners