L.A. Noire: Sowden House – Thriller psychologiczny z lat 40.

lubiegrac news L.A. Noire: Sowden House – Thriller psychologiczny z lat 40.
L.A. Noire: Sowden House – Thriller psychologiczny z lat 40.redaktor | 7 lipca 2024, 15:00

Część zespołu odpowiedzialnego za wydaną w 2011 roku przygodową grę akcji L.A. Noire pracuje nad nowym, tajemniczym projektem. Australijska kompozytorka Freyja Garbett ujawniła w sieci szczegóły dotyczące produkcji zatytułowanej Sowden House, która przypomina atmosferą wcześniejsze dzieło deweloperów.

Garbett podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym pracuje nad ścieżką dźwiękową do tej nowej gry. Kompozytorka zdradziła, że Sowden House to „wielka” produkcja będąca thrillerem psychologicznym, której akcja toczy się w Los Angeles w latach 40. XX wieku.

W swoich wypowiedziach Garbett powiedziała, że Sowden House, nad którym pracują twórcy L.A. Noire, to thriller psychologiczny osadzony w Los Angeles lat 40., który zmusi graczy do kwestionowania swojej poczytalności (via VGC).

Kompozytorka przyznała również, że praca nad grą to dla niej nowe doświadczenie, ale jest bardzo podekscytowana otrzymaną szansą. Dodała, że w drugim nagraniu, które opublikowała, występuje zespół jazzowy. Warto zaznaczyć, że materiał ten został już usunięty, co sugeruje, że Garbett mogła przedwcześnie podzielić się szczegółami projektu.

Sowden House odnosi się do słynnej posiadłości Johna Sowdena w Los Angeles, która w latach 40. była własnością George’a Hodela – głównego podejrzanego w sprawie morderstwa Elizabeth Short, znanej jako Czarna Dalia. Tajemnica tego zabójstwa pozostaje niewyjaśniona do dziś.

Chociaż Garbett nie podała szczegółowych informacji o zespole deweloperskim, jej wzmianka o twórcach L.A. Noire sugeruje, że projekt może być rozwijany przez Video Games Deluxe, studio powstałe po zamknięciu Team Bondi w 2011 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gry-online.pl/

Tagi: thriller,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners