Jak wyglądają misje w The Thaumaturge? Autorzy posługują się przykładem w nowym zwiastunie

lubiegrac giełda Jak wyglądają misje w The Thaumaturge? Autorzy posługują się przykładem w nowym zwiastunie
Jak wyglądają misje w The Thaumaturge? Autorzy posługują się przykładem w nowym zwiastunieTamer Adas | 2 lutego 2024, 07:10

W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun, prezentujący jak przebiegają misje w The Thaumaturge, nadchodzącym polskim RPG-u. To doskonała okazja, aby ujrzeć co czeka Wiktora, Swietłanę oraz graczy w zbliżającym się tytule.

Polskie firmy Fool's Theory oraz 11 bit studios S.A. zdecydowały się zaprezentować zupełnie nowy zwiastun swojej gry The Thaumaturge, ukazując graczom przejście zadania W pył się obrócisz. W ramach tej misji gracze mają możliwość nie tylko ujrzenia różnych miejsc w Warszawie roku 1905. To także możliwość poznania różnorodnej architektury oraz odmiennych grup narodowościowych, zamieszkujących stolicę w tym czasie.

Początkowo nasz bohater wybierze się do Hotelu Imperialnego, gdzie dojdzie do spotkania z członkinią dworu cesarskiego, następnie rozpocznie się pościg, wyprawa do londyńskiego baru czy też odwiedzić trzeba będzie podejrzaną dzielnicę...

Poza dialogami, poszukiwaniem dowodów czy wpływaniem na otaczającą rzeczywistość, nie zabrakło także potyczki między innymi z Ochraną. To dobra okazja, aby przypomnieć sobie o tym, jak przebiegają starcia, system kart czy jak funkcjonują w praktyce określone umiejętności.

11 bit, wydawca zaprasza na swojego Twitcha zaprasza graczy do specjalnego pokazu pełnego zadania, który będzie można śledzić w piątek, 20 lutego o godzinie 17 naszego czasu.

Przeczytaj też:

 

Gatunki, choć stanowią praktyczne ramy, mogą być też ograniczające. Więć jako doświadczeni gracze zadaliśmy sobie w 11 bit studios pytanie: jak możemy zrobić to inaczej? - mówi Rufus Kubica, Product Management Lead w 11 bit studios. - Pozbywając się tradycyjnych elementów, które potrafią być obciążające dla doświadczenia jak ekwipunek przeładowany bezużytecznymi rzeczami lub nadmiar zbieranych zewsząd, nieistotnych łupów, stworzyliśmy osobistą przygodę opartą o narrację i mechaniki takie jak taumaturgiczna percepcja Wiktora, manipulacje postaciami czy unikalny turowy system walki. The Thaumaturge to opowieść o zmaganiach Wiktora z własnym dziedzictwem. Na tym się skupiliśmy i dlatego my i deweloperzy z Fool's Theory zdecydowaliśmy się nieco zmienić sposób projektowania questów. W wielu grach RPG można dostrzec jakościową różnicę między głównym wątkiem fabularnym a zadaniami pobocznymi. Naszym celem było zapewnienie dodatkowej zawartości płynnie integrującej się z główną narracją i oferującej graczom również niezliczoną ilość mniejszych, ale wciągających historii, rozgrywających się w międzywojennej Warszawie. -

 

Polskie The Thaumaturge zmierza na komputery osobiste 4 marca 2024 r. Wydania na konsole PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują później w 2024.

Wydawca 11 bit studios S.A. jest obecny na Giełdzie Papierów Wartościowych w między innymi w ramach notowań indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners