Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla Was świetnymi propozycjami na końcówkę 2023 roku!

lubiegrac publicystyka Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla
Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla Was świetnymi propozycjami na końcówkę 2023 roku!Tamer Adas | 3 września 2023, 07:15

Oto najbardziej relaksujące gry, z pomocą których będziecie mogli na początku czy pod koniec jesieni 2023 roku udanie spędzić czas bez większego stresu czy frustracji, które mogą się pojawić podczas ogrywania największych tegorocznych hitów. Z jakimi projektami można zrelaksować się w wolnych chwilach?

Do nadejścia jesiennej fali premier pozostało jeszcze kilka dni, tymczasem oczekując, zdecydowanie warto się zastanowić nad tym, aby wybrać sobie tytuł, który nie tylko umili nam czas, ale także okaże się miłym relaksem przed nadciągającą dawką emocji oraz wyjątkowych doznań.

Jak powszechnie wiadomo, nie każdy relaksuje się równie łatwo oraz szybko, w związku z czym naturalnie tego typu zagadnienie można odbierać mocno subiektywnie. Tak też będzie w przypadku poniższych dziesięciu propozycji, które Waszym zdaniem nie są aż tak dobre. Zatem tym bardziej zachęcamy Was do podzielenia się swoimi propozycjami.

Poniższe zestawienie gier jest w pełni subiektywne, bazuje na indywidualnych preferencjach i doświadczeniu autora z poszczególnymi tytułami. Kolejność prezentowanych tytułów jest przypadkowa.

Najbardziej relaksujące gry - zestawienie

Hades

Być może nie każdemu roguelite'y nie są relaksujące... ale po kilku chwilach odkrywamy takie Hades, które może się pochwalić tak przyjemnym, płynnym oraz zadowalającym systemem poruszania się oraz walki, że po prostu nie można nie czerpać satysfakcji z tego typu zabawy. To przykład tego, jak dopracowanie elementów sprawia, że ostatecznie ewentualna frustracja znika, ponieważ i tak za chwilę chcemy podjąć się kolejnej sesji.

 

Abzu

Historia całej gry Abzu była dramatyczna ze względu na los, jaki spotkał studio Giant Squid, jednakże z pewnością przez wiele lat gracze będą wspominać ten tytuł, jaki zdecydowanie najlepszy ekipy, której niewiele zabrakło do osiągnięcia dla siebie czegoś wielkiego...

 

Animal Crossing

Nintendo poprzez Animal Crossing New Horizon osiągnęło gigantyczny sukces, dostarczając milionom graczy wyjątkową przygodę oraz możliwość wyśmienitego zrelaksowania się w trudnym 2020 roku. Poprzez ten projekt, wiele starszych oraz młodszych osób mogło sprawniej przetrwać problemy z brakiem możliwości cieszenia się normalnym życiem.

 

Gris

Opowieść tytułowej bohaterki Gris to przykład tego, jak można oprawą audio graficzną zaoferować graczom wyjątkowy klimat, który będzie relaksacyjnie przygotowywać graczy na poważniejsze wątki oraz wydarzenia, które mogą pozwolić nam poznać zachodzące dramaty oraz zaskakujące wątki.

 

Dead Cells

Kolejną grą w tym zestawieniu, która płynnością oraz lekkością potrafi zachwycić jest Dead Cells, niezwykła gra niezależna, która po dziś dzień potrafi zawstydzić liczne znacznie większe produkcje sprawiające, że od pierwszych chwil będziemy z wielkim zadowoleniem pokonywać kolejne pokoje, korytarze oraz przeciwników, błyskawicznie przechodząc z pełnego relaksu po zadowolenie z kolejnych szalonych akcji.

 

House Flipper

Polski symulator remontów House Flipper nie tylko okazał się hitem sprzedażowym, ale ze względu na swoją jakość oraz dopracowanie, został dla wielu fanów grą, przy której spokojnie spędzali wieczory, porządkując oraz odnawiając wiele domów, domków oraz mieszkań, zmieniając je nie do poznania.

 

Firewatch

Mało która gra jak Firewatch może się pochwalić niezwykłą narracją, która teoretycznie prostymi środkami sprawia, że czujemy się w rozgrywce dobrze. Okazuje się to na tyle skutecznie, że... nawet nie odczuwamy, kiedy sami mimowolnie zaczynamy przyspieszać wraz z kolejnymi wydarzeniami.

 

Monument Valley

Jeżeli poszukujecie jakiegoś spokojnego tytułu na urządzenia mobilne, to bez dwóch zdań Monument Valley ze swoją rozgrywką oraz wyjątkowym klimatem dostarczy Wam właśnie takie doznania. Jednocześnie spodziewać się możecie również niezwykłych zagadek i zabawy perspektywą, co okazuje się naprawdę zadowalające...

 

Subnautica

Z pewnością każdy niemalże gracz zna Subnauticę, ale nie każdy miał okazję wybrać się z nią do podwodnego świata wypełnionego pięknem, wyjątkowymi zdarzeniami oraz elementami przetrwania, które dziś są absolutnymi podstawami wielu gier z podobnego gatunku...

 

Stardew Valley

W tego typu zestawieniu zwyczajnie nie mogło zabraknąć Stardew Valley, które samo w sobie stało się fenomenem i podstawą pod liczne kopie. Żadna z nich jednak nie okazała się aż tak satysfakcjonująca, głęboka oraz zadowalająca jak oryginał i to właśnie go zdecydowanie warto sprawdzić!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners