Kwietniowa oferta dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass już jest dostępna!

lubiegrac news Kwietniowa oferta dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass już jest dostępna!
Kwietniowa oferta dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass już jest dostępna!Kamil Adas | 6 kwietnia 2023, 17:10

Mamy początek kwietnia, a wraz z nim Święta Wielkanocne, podczas których przygotowane są wiele świetnych wyprzedaży gier dla graczy, lecz my dzisiaj skupiamy się na nowych tytułach w kwietniowej ofercie dla posiadaczy Xbox Game Pass.

Trwa kwiecień, a wraz z nim Microsoft przygotowuje dla graczy posiadających płatną przedpłatę Xbox Game Pass najnowsza kwietniową ofertę, w jakiej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, które z pewnością muszą znaleźć się w waszej bibliotece. 

W tym miesiącu, gracze mogą pobrać do swoich bibliotek takie tytuły, jak Goat Simulator, GhostWire Tokyo, oraz Loop Hero. Co więcej, aktualizacje DLC otrzymały również takie produkcje, jak EA Sports PGA Tour, Jurassic World Evolution 2, czy Everspace 2.

Dorzucić jeszcze od siebie muszę, że już za 9 dni, a dokładnie 15 kwietnia 2023 roku posiadacze Xbox Game Pass nie będą mieli dostępu do takich gier, jak Life is Strange, Moonglow Bay, Panzer Corps, Rainbow Six Extraction, The Dungeon of Naheulbeuk, The Long Dark oraz The Riftbreaker, także macie jeszcze chwile czasu na pobranie, zanim będzie za późno.

Zapraszamy również do: PlayStation dalej na fali, Xbox faluje, a Amazon stawia na ilość! - Growe abonamenty: Kwiecień 2023

Nowe gry w kwietniowej ofercie Xbox Game Pass

  • Loop Hero [Xboxy, komputery]
  • Iron Brigade [Chmura, Xboxy] – od 6 kwietnia
  • GhostWire Tokyo [Chmura, Xboxy, komputery] – od 12 kwietnia
  • NHL 23 [Xboxy] – od 13 kwietnia 
  • Minecraft Legends [Chmura, Xboxy, komputery] – od 18 kwietnia
  • Goat Simulator [Chmura, Xboxy, komputery]

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/04/04/game-pass-april-2023-wave-1-announce/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners