Nowe tytuły zawitały dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass! W ciekawego możemy zagrać?

lubiegrac news Nowe tytuły zawitały dla posiadaczy płatnego abonamentu
Nowe tytuły zawitały dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass! W ciekawego możemy zagrać?Kamil Adas | 12 lutego 2023, 06:00

Oferta w Luty 2023 roku trwa, lecz my skoncentrujemy się w dzisiejszym wpisie na nowych tytułach, jakie Microsoft przygotował dla graczy posiadających Xbox Game Pass. Co tym razem nowego znajdziemy w trwającej ofercie?

Luty trwa, a wraz z nim nowa oferta dla posiadaczy płatnego abonamentu Xbox Game Pass, w którym znajdziemy wiele ciekawych gier. Natomiast my skoncentrujemy się dzisiaj na nowych tytułach, jakie wkraczają do trwającej oferty, które już wkrótce będziemy mogli pobrać.

Przeczytaj także: PlayStation Plus góruje, Games With Gold kompromituje się, a Xbox Game Pass i Prime Gaming nie powalają... - Growe abonamenty: Luty 2023

Co więcej, wśród nowych gier możemy napotkać, aż 6 nowych produkcji, które możemy ograć na konsolach Xbox oraz na chmurze PC. Dodatkowo wraz z tytułami do oferty wkroczyły również aktualizację do takich gier, jak The Elder Scrolls Online, Fallout 76 oraz nowości zagoszczą w dniu premiery wyczekiwanego Wild Hearts.

Wspomnieć, także musimy, że już od 15 lutego 2023 roku posiadacze Xbox Game Pass nie będą mogli już pobrać do swoich bibliotek takich tytułów, jak Besiege, CrossfireX, Infernax, Recompile, Skul: The Hero Slayer oraz The Last Kids on Earth.

Nowości w Xbox Game Pass w lutym 2023

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners