Jak prezentuje się Adelpha w Outcast 2 - A New Beginning? Nowy zwiastun prezentuje miejsce akcji!

lubiegrac news Jak prezentuje się Adelpha w Outcast 2 - A New Beginning? Nowy zwiastun prezentuje miejsce akcji!
Jak prezentuje się Adelpha w Outcast 2 - A New Beginning? Nowy zwiastun prezentuje miejsce akcji!Tamer Adas | 26 stycznia 2024, 10:50

W sieci ukazał się najnowszy zwiastun gry Outcast 2 - A New Beginning, skupiający się na zaprezentowaniu różnorodności oraz piękna świata Adelphy. Czego fani mogą się spodziewać po nadchodzącym powrocie marki?

Appeal Studios wraz z THQ Nordic zdecydowały się przypomnieć graczom o powrocie marki Outcast, prezentując przed premierą drugiej pełnoprawnej odsłony nowy zwiastun. Ten w pełni skupia się na świecie Adelphy, który ponownie będzie można odwiedzić oraz przypomnieć sobie, czemu obce planety potrafią zachwycać.

Tym razem sporo uwagi możemy poświęcić na ujrzenie tego, jak prezentuje się życie codzienne Talanów, starających się pokojowo prowadzić swój los, ciesząc się z uroków planety, którą przyszło im zamieszkiwać.

Przeczytaj też:

 

Jesteśmy coraz bliżej powrotu Cuttera Slade'a, który może liczyć najwyraźniej na solidną kontynuację, choć nie można nie odnieść wrażenia, że mimo wszystko tytuł może okazać się małym zawodem. Marka jest znana, ale świat rozbudowany, ale większość materiałów zdaje się sugerować, że produkcja będzie po prostu solidna.

Nowa wyprawa do tej kosmicznej rzeczywistości zapowiada się naprawdę klimatycznie, a w połowie marca będziemy się mogli przekonać, czy po latach gracze ponownie zakochają się w tym obrazie przedstawionym, jego specyfice i najwyraźniej sporej skali.

Oficjalnie Outcast - A New Beginning ukaże się 15 marca 2024 r. na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners