O dziwo zbliżający się grudzień premierowo zapowiada się naprawdę nieźle! Jakie gry mogą okazać się hitami?

lubiegrac publicystyka O dziwo zbliżający się grudzień premierowo zapowiada
O dziwo zbliżający się grudzień premierowo zapowiada się naprawdę nieźle! Jakie gry mogą okazać się hitami?Tamer Adas | 28 listopada 2023, 23:55

Pod względem premier gier, grudzień 2023 roku zapowiada się naprawdę nieźle! Ilość tytułów jest solidna, a w dodatku wśród postrzegalnych hitów postrzegać możemy nie tylko growego Avatara od Ubisoftu. Jakie debiuty są przed nami w ostatnim miesiącu?

Tradycyjnie grudzień nie jest oblegany przez branżę gier, choć dostrzec należy, że w ostatnich latach ilość tytułów w tym okresie wzrosła, a i coraz częściej w ramach debiutów liczyć możemy na jeden czy nawet kilka produkcji, które prezentują niezły poziom.

Grudzień w 2023 roku zapowiada się naprawdę atrakcyjnie, gdyż otrzymamy nie tylko jeden hit AAA, ale liczyć możemy na pakiet niezłych propozycji ze sporą jakością. Fani propozycji na gogle wirtualnej rzeczywistości mogą liczyć nawet na dwa potencjalne super hity od najistotniejszych zespołów deweloperskich.

Również i w tym miesiącu przed lekturą poniższego tekstu zapraszam Was do zapoznania się ze zbiorem gier przygodowych i horrorowych, przygotowanym przez Agatę! ;)

Zapraszamy wpierw do: Grudzień 2023, premiery gier przygodowych. Miesiąc, w którym na wiele liczyć nie możemy

Premiery gier - grudzień 2023 roku

Premiery gier - grudzień 2023 - od 1. do 10.

Już pierwszego dnia grudnia spodziewać się możemy sporej jakości, gdyż ego dnia zadebiutuje SteamWorld Build, czyli zupełnie nowa gra w uniwersum rozwijanym od lat przez Thunderful. Jak dowiedzieć się możecie między innymi z naszej recenzji, autorom udało się dostarczyć naprawdę jakościowy projekt.

 

Kilka dni później na rynku ukaże się w pełnym wydaniu Disney Dreamlight Valley, kolejna propozycja Gameloftu w świecie amerykańskiej korporacji. Wczesny Dostęp dojdzie do końca, a fani będą mogli zapoznać się z przygodą, która połączy mnóstwo postaci znanych z animacji "Myszki Miki". Tego samego dnia dojdzie także do premiery Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, czyli zestawy podstawowego Cyberpunka 2077 wraz z dodatkiem Widmo Wolności oraz wszystkimi poprawkami i ulepszeniami.

 

Już 7 grudnia oficjalnie zapoznać się będziemy mogli z Avatar Frontiers of Pandora, czyli próbą Ubisoftu zabrania graczy do świata wykreowanego przez Jamesa Camerona. Znany reżyser i producent dzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz informacjami o kolejnych filmach, dzięki czemu tytuł powinien zadowolić fanów dotychczasowych produkcji z cyklu.

Tego samego dnia będziemy się mogli zapoznać z drugą Arizoną Sunshine, która okazała się początkiem licznych sukcesów Vertigo Games. Liderzy rynku VR ponownie zapraszają graczy do zabawy, oferując im jeszcze bardziej rozbudowany projekt, oferujący między innymi tryb współpracy.

 

Dzień później osobny poszukujące dobrej strategii w modelu roguelike'owym będą mogli spróbować swoich sił z Against the Storm od Eremite Games. Nasi rodacy wraz z Hooded Horse przygotowują propozycję, dzięki której udanie spędzicie mroźne grudniowe wieczory.

 

Debiuty gier w grudniu - od 11.12 do 31.12.

14. dani grudnia na rynku pojawi się House Flipper 2, czyli kontynuacja polskiego symulacyjnego hitu. W nowym stylu graficznym z dotychczasowymi doświadczeniami i nowymi pomysłami Frozen District spróbuje ponownie zachwycić fanów projektowania wnętrz!

 

Fani gier na gogle wirtualnej rzeczywistości swój ostatni i to naprawdę spory kąsek otrzymają 15 grudnia, gdy dojdzie do premiery gry Asgard's Wrath 2, kontynuacji innego super głośnego hitu. Również i w tym przypadku autorzy muszą wejść na wyżyny, aby sprostać oczekiwaniom.

 

[Komentarz redaktora] Tegoroczny grudzień... wbrew pozorom zapowiada się naprawdę nieźle, gdyż ilość premier jest zaskakująco spora. Ponadto wiele wskazuje na to, że doczekamy się kilku jakościowych hitów, które mogą dostarczyć graczom sporo satysfakcji z dopracowanej i przemyślanej rozgrywki.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners