SAPPHIRE zaprezentował swoje efektowne karty Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XT

lubiegrac newsy hardware SAPPHIRE zaprezentował swoje efektowne karty Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XT
SAPPHIRE zaprezentował swoje efektowne karty Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XTTamer Adas | 7 września 2023, 06:05

Oficjalnie SAPPHIRE zaprezentowało zupełnie nowe karty Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XT ze swoich flagowych serii NITRO+, PURE oraz PULSE. Czego się możemy spodziewać po tych modelach?

Znany między innymi w Polsce producent zaprezentował zupełnie nowe karty graficzne, bazujące na niedawno ujawnionych układach marki AMD z linii RX 7800 XT oraz RX 7700 XT. To oznacza, że już możemy zakupić modele z cenionymi chłodzeniami Tri-X oraz Dual-X właśnie od SAPPHIRE.

Zapoznaj się także z: AMD HYPR-RX, czyli nieco mniej gorące rozwiązanie może okazać się naprawdę popularne

Wspomniane modele dysponują rdzeniami z podwyższonymi zegarami rdzenia, dzięki czemu gracze otrzymają jeszcze lepszą wydajność, opartą właśnie o autorskie chłodzenie oraz autorskie rozwiązania SAPPHIRE.

Karty reprezentują architekturę AMD RDNA 3 z chipletową budową, oferującą dostęp do jeszcze lepszych osiągów oraz wydajności energetycznej, gwarantującej sporą moc oraz... niższe rachunki za prąd.

Na rynku pojawi się między innymi piękny, biały wariant karty PURE, który podobnie do pozostałych będzie dysponował dwoma złączami DisplayPort 2.1 dwoma HDMI 2.1a.

Ceny wspomnianych kart graficznych rozpoczynają się od 2550 zł (dla PULSE RX 7700 XT) aż do 3120 zł (dla NITRO+ RX 7800 XT).

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners