Six Days in Fallujah doczekało się nowej aktualizacji Wargame! Na czym skupia się nowy tryb zabawy?

lubiegrac news Six Days in Fallujah doczekało się nowej aktualizacji
Six Days in Fallujah doczekało się nowej aktualizacji Wargame! Na czym skupia się nowy tryb zabawy?Tamer Adas | 18 września 2023, 14:05

Uznawana za kontrowersyjną strzelanka Six Days in Fallujah doczekała się wprowadzenia aktualizacji Wargame, rozszerzającej rozgrywkę o nowe opcje personalizacji, flary, wyższy poziom trudności oraz... tytułowy tryb zabawy.

Studio Highwire Games i wydawca Victura oficjalnie ogłosiły, że ich gra Six Days in Fallujah doczekała się wprowadzenia nowej aktualizacji wprowadzającej między innymi zupełnie nowy tryb zabawy zatytułowany Wargame.

Przeczytaj też:

 

W ramach najnowszej dawki atrakcji, gracze mogą liczyć na misje skupione wokół określonych zadań, które w trudnych warunkach będą testować umiejętności graczy w bezpośredniej walce oraz współpracy z zespołem, by zrealizować postawiony cel.

Rozgrywka wzbogaciła się również o flary, które będą szczególnie istotne podczas nocnych starć, gdy zaskoczenie czy pozyskiwanie informacji są szczególnie w cenie, a mrok może być poważnym sprzymierzeńcem naszych rywalizacji.

Burze piaskowe będą stanowić dodatkową trudność dla fanów, którzy mogą liczyć także na FUBAR, czyli wysoki poziom trudności. To wszystko w połączeniu z szerokimi opcjami dostosowania rozgrywki w ramach swobodnego trybu.

Six Days in Fallujah trafiło do Wczesnego Dostępu w dniu 22 czerwca 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners