Sprzedaż Diablo 4 jest na niezłym poziomie, a już za rogiem weekend Błogosławieństwa Matki!

lubiegrac news Sprzedaż Diablo 4 jest na niezłym poziomie, a już za rogiem weekend Błogosławieństwa Matki!
Sprzedaż Diablo 4 jest na niezłym poziomie, a już za rogiem weekend Błogosławieństwa Matki!Tamer Adas | 30 sierpnia 2023, 14:10

Poznaliśmy oficjalny wynik sprzedaży Diablo 4, które zanotowało solidny rezultat. Tymczasem już teraz skorzystać można ze specjalnego rabatu na Battle.necie, czy nacieszyć się nadchodzącym weekendem Błogosławieństwa Matki ze specjalnymi bonusami do doświadczenia i złota!

Diablo IV o 25% taniej!

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment zdecydowały się zapowiedzieć specjalny okres promocyjny, w ramach którego gracze mogą pozyskać ostatnie Diablo w cenie obniżonej o 25% na platformie Battle.net. W ten też sposób na komputerach możemy wskoczyć do zabawy za nieco mniejsze pieniądze.

Poznaliśmy sprzedaż Diablo 4

Przy okazji wspomnianego ogłoszenia dowiedzieliśmy się, że Diablo 4 dotychczas rozeszło się w 12 miliona kopii, co jest naprawdę mocnym wynikiem nawet, mimo że szał wokół propozycji w zasadzie już się zakończył...

Sezon Plugawieństw trwa, a wraz z nim gracze mogą rozwijać swój sprzęt oraz kombinacje z najważniejszymi umiejętnościami, jakimi dysponują nasi bohaterzy Sanktuarium.

Startuje weekend Błogosławieństwa Matki

Od 1 września oficjalnie wystartuje także weekend Błogosławieństwa Matki, w ramach którego w Sanktuarium będzie można pozyskiwać o 25% więcej złota oraz doświadczenia we wszystkich rangach świata, a także w Sferach Sezonowych i Wieczności.

Popularne Diablo IV premierę zaliczyło 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners