Starfield oraz Xbox z Bethesdą pojawią się na PGA 2023! Co będzie się działo na ich strefie?

lubiegrac news Starfield oraz Xbox z Bethesdą pojawią się na PGA 2023! Co będzie się działo na ich strefie?
Starfield oraz Xbox z Bethesdą pojawią się na PGA 2023! Co będzie się działo na ich strefie?Tamer Adas | 22 września 2023, 10:05

Hitoey Starfield oraz cały Xbox z Bethesdą wybierają się na targi PGA 2023, gdzie gracze będą mogli sprawdzić tegoroczne hity obu firm oraz mogą liczyć na szereg dodatkowych atrakcji.

Xbox oficjalnie pojawi się na targach Poznań Game Arena 2023, gdzie gracze będą mieli okazję osobiście sprawdzić Starfielda, który robi furorę od 6 września, zgarniając liczne pochwały oraz prezentując, że Bethesda eksperymentuje i jednocześnie wyciąga wnioski.

Fani kosmicznych podróży będą mieli okazję samodzielnie zapoznać się z tytułem czy mogąc skorzystać z szeregu rekwizytów, z pomocą których gracze będą w stanie wykonać fantastyczne zdjęcia.

Na wspólnej stronie Bethesdy oraz Xboxa gracze będą mieli okazję zapoznać się z innym tegorocznym hitem w postaci Hi-Fi Rush czy nieco starszymi projektami pokroju The Elder Scrolls Online z rozszerzeniem Necrom oraz niedawno wypuszczonym Quake 2 Remaster.

Firmy przygotują również specjalne atrakcje, które gracze będą mogli doświadczać podczas obecności na strefie, gdzie przygotowane zostaną między innymi tradycyjne konkursy oraz aktywności z nagrodami.

Targi Poznań Game Arena 2023 odbędą się już niebawem, w dniach od 6 do 8 października 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

The Elder Scrolls Online ukazał się kilkanaście dni temu, roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners