The Big Hallow, pierwszy dziennik deweloperski z przygodówki od twórcy Anna's Quest

lubiegrac news The Big Hallow, pierwszy dziennik deweloperski z przygodówki od twórcy Anna's Quest
The Big Hallow, pierwszy dziennik deweloperski z przygodówki od twórcy Anna's QuestAgata Dudek | 24 lipca 2021, 20:00

The Big Hallow, pierwszy dziennik deweloperski z przygodówki od twórcy Anna's Quest, Dane'a Kramsa ze studia Krams Design. Niebawem wersja demonstracyjna.

The Big Hollow to druga gra od Krams Design, tytuł stworzony przez Dane'a Kramsa, który ma na swoim koncie także klasyczna przygodówkę point and click, o tytule Anna's Quest, do której szczegółowy poradnik znajdziecie na łamach naszego serwisu. Kolejna gra twórcy, to także klasyczna przygodówka, ale tym razem nie bazuje na baśniowym klimacie, a jest to mroczny thriller w nieco kryminalnym stylu. 

Twórca The Big Hollow pracuje nad wspomnianą grą już od roku 2015, kiedy to powstał pomysł na grę. Twórca postawił sobie cele, a pierwszym z nich jest ukończenie pierwszego pełnego dnia rozgrywki, który będzie jednym z sześciu, jakie złożą się na wersję demonstracyjną gry. Niebawem ma także pojawić się bardziej szczegółowy zwiastun gry, który ma zdradzić więcej na temat fabuły i samej gry. 

Na wersję demo będziemy musieli jeszcze nieco poczekać, gdyż, jak donosi autor gry, wersja demonstracyjna skończona jest w połowie. Na pocieszenie przygotowany został natomiast pierwszy wideo dziennik deweloperski. Dane Krams zdradził także pewne szczegóły dotyczące samej rozgrywki. 

Ta została podzielona na dwie wyraźne sekcje, zbieranie dowodów, a następnie sprawdzanie i łączenie dowodów w celu znalezienia nowych tropów. Gracz w każdym dniu będzie podążał za swoimi tropami, rozmawiał z nowymi postaciami, fotografował, zbierał nowe przedmioty i wiele innych. 

Przeczytaj również: The Big Hollow, nadciąga mroczna przygodówka od twórców Anna's Quest. Jest zwiastun, choć data premiery jeszcze nie ustalona

Zajęciem detektywistycznym gracz zajmie się natomiast nocą. Będzie zbierał i sortował to co znalazł w śledztwie. Zajmie się przysłuchiwaniem rozmów, czytaniem raportów policyjnych, przeglądaniem zdjęć i wyszukiwaniem w przeglądarce telefonu kluczowych nazwisk i miejsca, aby dalej szukać tych wszystkich ważnych szczegółów. 

W The Big Hollow przenosimy się do sennego górniczego miasteczka Culditch Creek, by rozwiązać zagadkę morderstwa młodej i pozornie niewinnej Josie-May. Wcielamy się w Logan, równie młodą kobietę, która ma jakiś tajemniczy związek z zamordowaną dziewczyną. Logan przyjeżdża do miasteczka w pierwszą rocznicę morderstwa, zdeterminowana, aby zakończyć śledztwo, które zostało podejrzanie porzucone.

Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona. The Big Hollow zadebiutuje w wersji na komputery PC oraz Mac. 

Odwiedź stronę oficjalną

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners