The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me z datą premiery! Kiedy będziemy się mogli zapoznać z kolejnym rozdział horrorowej historii?

lubiegrac news The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me z datą premiery
The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me z datą premiery! Kiedy będziemy się mogli zapoznać z kolejnym rozdział horrorowej historii?Tamer Adas | 26 sierpnia 2022, 22:05

Supermassive Games oraz Bandai Namco Entertainment zdecydował się zapowiedzieć, kiedy odbędzie się premiera The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me. W ten sposób poznaliśmy oficjalną datę premiery ostatniego rozdziału pierwszego sezonu horrorowej serii.

Podczas targów gamescom 2023 oraz konferencji Future Games Show dowiedzieliśmy się, że w najnowszą odsłonę cyklu The Dark Pictures Anthology, będziemy mogli sprawdzić w drugiej połowie listopada.

Bandai Namco oraz Supermassive Games zdecydował się ujawnić, że już 18 listopada, dojdzie do oficjalnego ujawnienia kolejnego rozdziału, rozwijanej od kilku lat horrorowej sagi.

Przeczytaj również:

 

Ponadto wspomniane podmioty zdecydowały się potwierdzić, że jest to faktyczne zamknięcie pierwszego sezonu, a zatem kolejne historie są planowane i mają się ukazać na rynku. Niestety dotychczas nie wiem, czy następnym razem również będziemy mieli do czynienia z czterema odcinkami.

Niemniej obecnie wiemy już do kiedy musimy czekać na kolejny rozdział, który ma dać przeszło 7-godzinne przejście, prezentujące zmagania bohaterów w pułapce, odwołującej się do brutalnych zbrodni, w tym i tych z poprzednich rozdziałów.

Najnowszy materiał wideo prezentuje nie tylko nieco lepsze spojrzenie na opowieść, ale także podsumowuje, co nowego znajdzie się w tej odsłonie, czego się możemy po niej spodziewać oraz na co powinniśmy się nastawić, nim wskoczymy do kolejnej przerażającej opowieści.

The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me powinno zadebiutować 18 listopada 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners