The Thaumaturge po raz kolejny zostało opóźnione! Debiut odbędzie się dopiero w marcu...

lubiegrac giełda The Thaumaturge po raz kolejny zostało opóźnione! Debiut odbędzie się dopiero w marcu...
The Thaumaturge po raz kolejny zostało opóźnione! Debiut odbędzie się dopiero w marcu...Tamer Adas | 13 lutego 2024, 07:10

Po raz kolejny The Thaumaturge zostało opóźnione! Niestety na kolejnego polskiego RPG-a będziemy musieli zaczekać wyraźnie dłużej. Tym razem tytuł Fool's Theory na komputerach ma zadebiutować w marcu obecnego roku...

Duchy ani Salutorzy nie czuwają nad losem Fool's Theory i 11 bit studios S.A., gdyż obie polskie spółki po raz kolejny zdecydowały się przesunąć debiut swojej wspólnej produkcji The Thaumaturge. Pierwotnie tytuł miał zagościć na rynku w marcu, ale po kolejnych przesunięciach, ostatecznie do debiutu dojdzie najwcześniej w marcu.

Wydawać się mogło, że propozycja już naprawdę wkrótce ukaże się w pełnej wersji na komputerach osobistych, ale ostatecznie do tego nie dojdzie. Tym razem celem dla tego wydania jest dzień 4 marca, co nie było wcześniej planowane.

Zapoznaj się również z: Tryb Kariery trafił do Undisputed wraz z rozbudowanym kreatorem postaci!

Fani ze względu na kolejne przesunięcie mogą zacząć odczuwać obawy o to, że tytuł może nie zaoferować odpowiednio dobrej jakości technicznej, aby móc z pełną satysfakcją czerpać z niezwykłego klimatu Warszawy 1905 roku oraz zawartych w świecie gry mocy.

Wiele osób stojących z boku może mieć obawy dotyczące tego, jak ostatecznie wypadnie ten tytuł, który przecież poprzedzać będzie kolejną premierę studia w postaci remake'u pierwszego Wiedźmina. Niestety dotychczasowe problemy powodują, że wątpliwości naturalnie będą się pojawiać...

Polski RPG - The Thaumaturge zmierza na komputery osobiste 4 marca 2024 r. Wydania na konsole PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują później w 2024.

11 bit studios S.A. jest obecny na Giełdzie Papierów Wartościowych w między innymi w ramach notowań indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners