Kolejne spotkanie w ramach Game Dev Fest 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco!

lubiegrac news Kolejne spotkanie w ramach Game Dev Fest 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco!
Kolejne spotkanie w ramach Game Dev Fest 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco!Tamer Adas | 14 maja 2024, 17:55

Już za tydzień odbędzie się kolejne, już trzecie spotkanie w ramach wiosennej edycji Game Dev Fest 2024! Tym razem uczestnicy będą mogli zapoznać się z dwoma intrygującymi wykładami, które skoncentrują się na aspekcie przygotowań do sesji nagraniowych oraz przenoszenia myśli i pomysłów na język gier.

Następna środa przed nami, a to oznacza, że w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach trwającej dziesiątej edycji Game Dev Festu. Tym razem poruszone zostaną nieco inne tematy, choć i te trochę dotykać będą aspektu przygotowywać fabułę dla swojej gry.

Przeczytaj również:

 

Wpierw o godzinie 19:00 Maria Borys-Piątkowska podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem związanym z przygotowywaniem sesji nagraniowych. W ramach "Let me hear you a story... czyli jak współpracować z aktorami podczas sesji nagraniowych?" uczestniczyć będzie można w intrygującym wykładzie poświęconym temu, jak odpowiednio się przygotować, jakich błędów należy uniknąć oraz co trzeba zrobić, aby w pełni wykorzystać ten czas.

Następnie po krótkiej przerwie Michał Gołkowski, polski pisarz fantasy oraz autor gier poświęci swój czas, aby opowiedzieć o tym, jak skutecznie przekazać swoje pomysły, by przekonać do siebie graczy. "Pomysł, książka, gra - w jaki sposób pomysły przepływają z głowy twórcy do odbiorcy?", jak sam tytuł wskazuje, poświęcony zostanie spojrzeniu z perspektywy różnych mediów.

Po tradycyjnie już otwartym wydarzeniu, uczestnicy będą mogli liczyć na małą i przyjemną dogrywkę w postaci afterka, mającego miejsce w barze H.4.0.S. mieszczącego się przy ulicy Marszałkowskiej 64.

Trzecie spotkanie Game Dev Fest 2024 odbędzie się w dniu 22 maja 2024 roku od 19:00 w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul. Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

Strona wydarzenia

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners