Virtus.pro odpadło z ASUS ROG Winter

lubiegrac news Virtus.pro odpadło z ASUS ROG Winter

Ar7mork | 31 stycznia 2015, 14:01

Przygoda Virtus.pro w turnieju ASUS ROG Winter szybko się skończyła. Zawody rozpoczęły się wczoraj w Helsinkach meczem V.pro przeciw volgare w którym nasi wygrali, następnie niespodziewanie przegrali z PENTA Sports. W decydującym meczu o wyjście z grupy "Virtusi" ulegli HellRaisers tym samym odpadając z całych zawodów.

Mogło się wydawać że Virtus.pro trafiło do łatwiejszej grupy. Turniej rozpoczęli wygraną z volgare aż 16:3. Jednak po tym meczu już nie obyło się bez problemów, na początek błąd ebota przez co doszło do kilkudziesięcio minutowej przerwy. Następnie mecz z PENTA Sports, które ograło HellRaisers 16:13.

Starcie z Niemcami rozegrano na mapie mirage. Od początku nasi radzili sobie dosc słabo. Już jako CT przegrali 7:8. Po zmianie stron nie było wcale lepiej, PENTA świetnie sobie radziła i w ataku i w obronie. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 16:8 na korzyść PENTA Sports.
Naszym rodakom została walka z HR, które wygrało bezproblemowo z volgare 16:10.

Virtus.pro z HellRaisers rozpoczęło zmagania na inferno. Polacy zaczęli jako tt wygrywając za 6 rund. Ten wynik był optymistyczny, jednak po zmianie stron nie było już tak dobrze. HR zagrało świetnie co ostatecznie dało im zwycięstwo 16:10. Taki rezultat dla Virtusów oznaczał koniec przygody w turnieju, w fazie grupowej. Nasi rodacy w ostatnich turniejach zawsze awansowali do fazy pucharowej.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!