Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 z pokazem RTX i rozgrywką!

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 z pokazem RTX i rozgrywką!
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 z pokazem RTX i rozgrywką!Tamer Adas | 22 sierpnia 2019, 07:10

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 doczekało się nowych materiałów prezentujących technologię ray tracingu oraz prawie 30 minut rozgrywki.
 
Nvidia kontynuuje promowanie swojej nowej serii i technologii ją napędzającej, wypuszczając kolejny materiał wideo odnoszący się do rozgrywki. Tym razem mowa o materiale ze wsparciem RTV do Bloodlines 2, które w swoim mroku umożliwia nam podziwianie śledzenia promieni prezentujących się zaprawdę nieźle. 
 
Hardsuit Labs i Paradox Interactive ponadto podzieliły się z nami zupełnie nowym materiałem wideo, prezentującym aż 30 minut z rozgrywki. Ten opublikowany został na kanale jednej z redakcji, dzięki czemu możemy się przyjrzeć bliżej zabawie.
 
 
Trzeba sobie powiedzieć, że gra nie prezentuje się do końca imponująca, lecz ma ona wiele, wiele jakości i stylu. Co ważne, widać tutaj korzenie poprzedniczki co będzie prawdopodobnie najważniejsze przy tym powrocie.
 
Miasto momentami prezentuje się naprawdę pięknie, a jego atmosfera z pewnością pozostanie w naszej pamięci, lecz mała ilość przechodniów i samochodów przejeżdżających już nudzi pewne wątpliwości dotyczące chociażby optymalizacji.
 
Poziom nie jest niestety do końca równy, co doskonale obrazują skradanie się z interakcjami z przeciwnikami czy postaciami pobocznymi oraz walka, gdzie niektóre rzeczy jeszcze się nie scalają. By jednak zostały one dopracowane do czasu premiery, gdyż może to być wyśmienity powrót po latach ;)
 
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners