Wiedźmin 3 z aktualizacją do nowej generacji w wersji fizycznej pojawi się na sklepowych półkach pod koniec stycznia!

lubiegrac giełda Wiedźmin 3 z aktualizacją do nowej generacji w wersji
Wiedźmin 3 z aktualizacją do nowej generacji w wersji fizycznej pojawi się na sklepowych półkach pod koniec stycznia!Maciej Gaffke | 7 stycznia 2023, 20:01

Pod koniec stycznia w sprzedaży pojawi się fizyczna kopia Wiedźmina 3 z aktualizacją do nowej generacji. Ta kompletna edycja będzie zawierała również dodatek Serca z kamienia, a także Krew i wino. Dowiedzieliśmy się również, ile należy zapłacić za taki egzemplarz.

CD Projekt RED wypuściło aktualizację do nowej generacji dla Wiedźmina 3 w grudniu. Teraz pojawiła się informacja, że 26 stycznia w sprzedaży pojawi się pudełkowa wersja gry, która będzie zawierała też wszystkie dodatki. Według dostępnych wiadomości, cena gry wyniesie około 160 złotych.

Zapoznaj się także z: Lenovo zaprezentowało swój nowy sprzęt gamingowy. Laptopy Legion Pro i komputery Legion Tower niedługo będą dostępne w Polsce

Koszt za fizyczny egzemplarz dotyczy zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series X, Series S. Po raz pierwszy data wypuszczenia pudełkowej wersji została udostępniona na stronie Ultima, gdzie można kupić różne produkcje. Razem z ceną pojawiła się także nowa okładka. Widać na niej między innymi informację o elementach w rozgrywce opartych na serialu Netflixa.

Nie wiadomo, czy zostanie wydana również wersja gry na komputery osobiste. Warto podkreślić, że wcześniej ujawniono także kilka dodatkowych przedmiotów, które miały znaleźć się w fizycznej kopii. Wśród nich były naklejki, kompendium wiedzy czy mapa. Jednak CD Projekt RED sprostowało, że w pudełku znajdzie się jedynie płyta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował 18 maja 2015 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/witcher-3-next-gen-physical-release-when/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners