Xbox Elite Series 2 w nowych kolorach! Kontroler otrzymał czerwoną oraz niebieską wersję

lubiegrac newsy hardware Xbox Elite Series 2 w nowych kolorach! Kontroler otrzymał czerwoną oraz niebieską wersję
Xbox Elite Series 2 w nowych kolorach! Kontroler otrzymał czerwoną oraz niebieską wersjęMaciej Gaffke | 29 marca 2023, 12:30

Microsoft stworzył nowe wersje kolorystyczne swojego kontrolera klasy premium. Od teraz Xbox Elite Series 2 jest dostępny dla graczy również w barwie czerwonej oraz niebieskiej. Aktualnie urządzenia można zamawiać w przedsprzedaży między innymi w Microsoft Store.

Od jakiegoś czasu na rynku dostępny jest kontroler Xbox Elite Series 2. Jednak gracze mogli kupować jedynie białą oraz czarną wersję tego urządzenia. Od teraz będą mieli oni większy wybór, ponieważ nadchodzi także niebieska i czerwona barwa tego urządzenia.

Zapoznaj się także z:

 

Kontroler klasy premium w kolorze niebieskim i czerwonym trafi na rynek 11 kwietnia. Jednak zainteresowani mogą już teraz zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży, która prowadzona jest w Microsoft Store. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić 649 złotych w Microsoft Store i u wybranych partnerów handlowych..

Poza kolorem pad nie będzie wyróżniał się od poprzednich wersji. W tym przypadku gracze również będą mogli dostosować przyciski sterowania według własnego uznania za pomocą aplikacji Akcesoria Xbox. Ponadto mają możliwość stworzenia własnych kolorów komponentów dzięki opcji Xbox Design Lab.

Oprócz samego kontrolera w zestawie znajdzie się elegancki futerał, stacja ładująca oraz kabel USB-C. Pakiet pozostałych elementów pada ma być sprzedawany oddzielnie. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners