Cooler Master oficjalnie zapowiedział Storm Controller, który już za miesiąc trafi na rynek!

lubiegrac newsy hardware Cooler Master oficjalnie zapowiedział Storm Controller, który już za miesiąc trafi na rynek!
Cooler Master oficjalnie zapowiedział Storm Controller, który już za miesiąc trafi na rynek!Tamer Adas | 28 listopada 2023, 20:10

Cooler Master zdecydował się zapowiedzieć zupełnie nowy kontroler Cooler Master Storm Controller, propozycję bezprzewodową bazującą na konstrukcji pada do Xboxa 360 z szeregiem niezłych dodatkowych funkcji oraz zalet.

Cooler Master Storm Controller - opis pada

Cooler Master Storm Controller to zupełnie nowa propozycja producenta, który tym razem zdecydował się zainspirować cenionym padem do Xboxa 360. Ich propozycja doczekała się jednak dodatkowego zabezpieczenia antypoślizgowego HALO oraz zmniejszenia wagi do 220 gram.

Projektanci zdecydowali się postawić na hybrydowy D-PAD przygotowany pod kątem fanów bijatyk, wnosząc większą precyzję wskazania kierunku. Dodatkowo wiele uwagi poświęcono do lepszego dostrojenia spustów, by uniknąć przypadkowych wciśnięć.

Przeczytaj też:

 

Sprzęt doczekał się skutecznej kompatybilności z komputerami, urządzeniami z systemami Android oraz OTT TV, a nie zabrakło także sprzętów Apple. Aby użytkowanie było komfortowe, zadbano także o połączenie przewodowe poprzez USB-C oraz o implementację Bluetootha 5.0.

Poza plug-and-play nie zabrakło akumulatora oferującego do 40-godzin pracy, przygotowanych profili do projektowania i przełączania, a na wspomnianym Androidzie uzyskać można także zalety "Funkcji multimedialnych" zapewniających sterowanie kursorem czy obsługę dotykową odtwarzaczy multimediów.

Opcjonalnie zakupić można uchwyt na smartfony radle, z pomocą którego możliwe będzie obsłużenie szeregu urządzeń z nachyleniem do 220 stopni. W ten sposób fani będą mogli liczyć na komfortowe granie "w chmurze".

Cena i data premiery Cooler Master Storm Controller

W sprzedaży Cooler Master Storm Controller pojawi się w grudniu 2023 roku w cenie 40 euro. Uchwyt na pada Cradle będzie można osobno pozyskać za 10 euro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners