Wystartował Zimowy Pomór w Diablo IV! W Strzaskanych Szczytach pojawiło się nowe, przerażające zagrożenie

lubiegrac news Wystartował Zimowy Pomór w Diablo IV! W Strzaskanych Szczytach
Wystartował Zimowy Pomór w Diablo IV! W Strzaskanych Szczytach pojawiło się nowe, przerażające zagrożenieTamer Adas | 14 grudnia 2023, 21:05

Oficjalnie Blizzard Entertainment wypuścił w Diablo IV zupełnie nowe wydarzenie Zimowy Pomór, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać do początku stycznia z szeregiem nowych wyzwań oraz atrakcji, utrzymanych z mroźnym klimacie. Na co mogą liczyć fani marki tym razem?

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment wypuściły nowe wydarzenie do Diablo 4, za którego sprawą fani mogą od 12 grudnia do 2 stycznia 2024 roku zapoznać się z szeregiem nowych wyzwań i atrakcji w mroźnych Strzaskanych Szczytach. Wraz z wesołym bardem czeka nas Horror w Szkarłacie!

Wraz z Gileonem staniemy do walki ze złem, które próbuje zatrzymać święta w Kiowosadzie. Zza fałd śniegu wyłaniają się kolejne zagrożenia oraz niebezpieczeństwo czekające na najbardziej bezbronnych mieszkańców. Na Zimowym Rynku, pozostającym jednym z ostatnich miejsc pełnych nadziei, pozyskać będzie można dodatkowe morowe fragmenty.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Najdzielniejsi będą się mogli zmierzyć w Pomorowej Hulance, gdzie przeciwko siłom ludzi staną Zamrożone Truchła oraz inne niebezpieczne monstra. Morowe Potwory zwiastują nadejście Horrory w Szkarłacie, który próbuje wykorzystać panujący chaos na swoją korzyść...

Nasze zwycięstwa możemy wykorzystać na stole kolekcjonerskim, gdzie skrawki i fragmenty morowe umożliwią nam pozyskanie zimowych dowodów, a z ich pomocą odblokujemy specjalne trofea na wierzchowce czy plecy dla poszczególnych bohaterów.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners