Zwiastuny na The Game Awards 2022 - Jakie gry doczekał się nowych materiałów podczas gali rozdania nagród?

lubiegrac news Zwiastuny na The Game Awards 2022 - Jakie gry doczekał
Zwiastuny na The Game Awards 2022 - Jakie gry doczekał się nowych materiałów podczas gali rozdania nagród?Tamer Adas | 9 grudnia 2022, 13:05

Oficjalnie dziś nad ranem zakończyła się gala rozdania nagród The Game Awards 2022, podczas której zaprezentowano szereg zwiastunów oraz materiałów wideo, prezentujących dotychczas znanych lub świeżo zapowiedzianych produkcji. Co pokazano dziś w nocy?

Gracze poza Europą mogli delektować się kolejną edycją prestiżowego wydarzenia, które dla nas było możliwe do śledzenia w samym środku nocy. Z tego też względu zapewne wielu z Was nie śledziło imprezy, która zawsze się naprawdę mocno rozciąga.

Z między innymi tych względów zapraszamy Was do poniższego wpisu, w którym znajdziecie wszystkie zwiastuny zaprezentowane podczas The Game Awards 2022, które przebijały się pomiędzy reklamami, koncertami oraz ogłoszeniami zwycięzców z poszczególnych kategorii.

W tym roku nie zabrakło sporych i głośnych hitów, które ponadto mają zadebiutować jeszcze w najbliższym półroczu lub w przeciągu całego 2023. Zobaczymy jednak czy tak się faktycznie stanie, ponieważ w poprzednich miesiącach oraz latach doczekaliśmy się szeregu opóźnień.

Niemniej warto odnotować, że doczekaliśmy się niezłego materiału z rozgrywki The Lords of the Fallen, pozytywnie prezentującego się dodatku do Cyberpunk 2077 Widmo Wolności, dat premier Diablo IV, Baldur's Gate 3 czy Final Fantasy XVI

Zwiastuny na The Game Awards 2022

Cała transmisja The Game Awards 2022:

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners