Reklama!
Legenda:
Belief and Betrayal: Medalion Judasza to przygodowa gra typu point and click, autorstwa studia Artematica. Polskim wydaniem gry zajęła się firma Nicolas Games.
 
W grze Belief & Betrayal: Medalion Judasza wcielamy się w znudzonego swoją pracą młodego dziennikarza Jonathana Dantera, który właśnie musi udać się na spotkanie z kardynałem, z którym ma umówiony wywiad. Jego plany pewnego listopadowego dnia zmienia telefon od inspektora Scotland Yardu, który twierdzi, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Joe przybywa więc do budynku Scotland Yardu, gdzie dowiaduje się o śmierci swego stryja, którego nasz bohater uważał za zmarłego już 10 lat temu. Dostaje klucze do mieszkania wujka i buszując po pokojach zostaje zaatakowany przez pewnego policjanta. Z opresji ratuje go dziewczyna imieniem Kat, która okazuje się być córką przyjaciela jego stryja.
 
Belief and Betrayal: Medalion Judasza
 
Belief & Betrayal: Medalion Judasza to klasyczna przygodówka, w której sterujemy za pomocą myszy dwiema grywalnymi bohaterami, rozmawiamy, eksplorujemy, zbieramy przedmioty i rozwiązujemy łamigłówki. 
 
Istotne elementy zostały w poradniku odpowiednio oznaczone:
 
- zbierane przedmioty - pogrubienie, kolor czerwony;
 
- zagadki i zadania - pogrubienie;
 
- warstwa fabularna - kursywa
 
Miłej zabawy! 
Reklama!