Build Hack-&-Slash Netrunner - Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Widmo Wolności Build Hack-&-Slash Netrunner - Cyberpunk 2077 Widmo Wolnościautor:Anox

Hack-&-Slash Netrunner to wyjątkowy build w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności dostarczający graczom niezwykłe połączenie umiejętności związanych z hakowaniem oraz bezpośrednią walką z użyciem katany, noży, monostruny oraz ostrzy. Jakie skille warto mieć, aby je zsynchronizować oraz pozyskać sporą przewagę?

Build Hack-&-Slash Netrunner w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Build Hack-&-Slash Netrunner w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności wiele zyskuje na nowej opcji kolekcji szybkiego hakowania, z pomocą której będziemy mogli dobrać preferowane przez nas haki na pojedynczego wroga. W kilka chwil możemy go zadziwić rywala.

Trzeba przyznać projektantom, że w przypadku tego zestawu skilli większa koncentracja skierowana jest w stronę hakowania, choć poprzez wspomniane Phanton Libery, możemy poszaleć także w sferze obrażeń fizycznych.

Zdecydowanie jest to styl dla graczy, którzy preferują odpowiednie przygotowanie się do zadania, wyeliminowania określonych celów oraz zabawy poprzez sianie terroru oraz zniszczenia w szeregach przeciwników, jednocześnie poszukując przy okazji kreatywnych rozwiązań kontroli nad tłumem.

Umiejętności w buildzie na Hack-&-Slash Netrunner w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności (Phantom Liberty)

  • Atak wirusowy
  • Przegrzanie
  • Anabioza
  • Przejęcie pojazdów
  • Autodestrukcja pojazdu
  • Samobójstwo
  • Wzmocnienie obrażeń fizycznych

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners