Build Savage Slugger Solo - Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

lubiegrac poradniki Cyberpunk 2077 Widmo Wolności Build Savage Slugger Solo - Cyberpunk 2077 Widmo Wolnościautor:Anox

Poprze zaprojektowany buil Savage Slugger Solo w dodatku Cyberpunk 2077 Widmo Wolności, gracze mogą skupić się na walce z użyciem ciężkiej broni białej oraz pięści, skupiając się na zadaniu sporych obrażeń oraz skutecznym eliminowaniu rywali w bezpośrednich pojedynkach. Jakie skille warto mieć, aby wykorzystać w pełni ten zestaw umiejętności?

Build Savage Slugger Solo w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Build Savage Slugger Solo w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty dostarczy graczom możliwość uzyskania gigantycznej mocy na bliskim dystansie. W ten sposób warto od razu postawić na umiejętności zbliżania się do przeciwników oraz zadawania sporych obrażeń fizycznych.

W ramach umiejętności nie brakuje wyskoków czy szarż, z pomocą których będziemy w stanie skutecznie powstrzymać grupy przeciwników, aby móc w ten sposób zaskoczyć ich swoimi atakami czy koncentrując się na wyeliminowaniu określonych celów wcześniej.

Najistotniejsze w tym zestawie skilli jest kontrola tłumu, a w ramach Widma Wolności nie zabraknie okazji do wykorzystania także otoczenia, by skuteczniej odpierać licznych przeciwników nadciągajacych z różnych stron.

Umiejętności w buildzie na Savage Slugger Solo w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności (Phantom Liberty)

  • Szarża
  • Trzęsienie ziemi
  • Powietrzny zryw
  • Egzekucja
  • Rzucie przeciwnikami
  • Wzmocnienie ataków wręcz

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners