Jak zwiększyć zasób strzał? - Prince of Persia The Lost Crown

lubiegrac poradniki Prince of Persia The Lost Crown Jak zwiększyć zasób strzał? - Prince of Persia The Lost Crownautor:Anox

Jak szybko możemy zwiększyć zasób strzał w Prince of Persia The Lost Crown? Co trzeba zrobić, aby móc dysponować większym rozszerzeniem kołczanu? Co zrobić, aby zwiększyć skuteczność bohatera w atakach na dystansie?

Jak zwiększyć zasób strzał w Prince of Persia The Lost Crown?

Podstawowy zasób strzał w Prince of Persia The Lost Crown możemy bardzo szybko powiększyć, poprzez udanie się do Kuźni Arash, gdzie w ramach ulepszeń jesteśmy w stanie zakupić powiększenie Kołczan Menoliasa +1. Po wydaniu 100 Kryształów Czasu, każdy kolejny poziom udoskonalenia będzie wiązał się z wyższym kosztem.

Ile możemy mieć strzał na raz?

Początkowo dysponujemy zasobem 10 strzał, a pierwsze udoskonalenie oferuje 5 dodatkowych miejsc. Maksymalnie doprowadzić możemy do sytuacji, gdy posłać możemy 30 ataków bez uzupełniania zasobów.

Jak uzupełnić strzały w PoP The Lost Crown?

Najprostszym sposobem odzyskiwania strzał w trakcie walki jest odnalezienie jednego z wielu Stojaków, uzupełniającego nasz zasób pocisków do posłania.

Jak zwiększyć obrażenia strzał w Prince of Persia Zaginiona Korona?

Aby usprawnić ilość obrażeń Strzał, musimy zdecydować się na zakupie Grotów Arash +1 (i dalej). Dostępny jest także Amulet dodatkowo zwiększający skuteczność tego typu ataków.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners