Umbral - Kraina umarłych - The Lords of the Fallen (2023)

lubiegrac poradniki The Lords of the Fallen (2023) Umbral - Kraina umarłych - The Lords of the Fallen (2023)autor:Anox

Umbral jest krainą umarłych w The Lords of the Fallen, dostarczającą graczom wielkie, niewypowiedziane zło, mrok, liczne duchy, tajemnice, skarby oraz misje mogące się zrealizować poprzez tę przestrzeń.

Umbral - Kraina umarłych w The Lords of the Fallen

Umbral to Kraina umarłych w The Lords of the Fallen naznaczona niewytłumaczalnym mrokiem, niezwykłymi istotami, przerażającymi duchami ścigającymi graczy oraz ścieżkami dostępnymi tylko w tej grozie.

Poprzez śmierć lub szczelni Umbralu możliwe jest przedostanie się do tego miejsca, gdzie poprzez naszą lampę możemy uzyskać dodatkowe ataki, magię oraz możliwość wpływania na świat przedstawiony.

Mroczna rzeczywistość wyróżnia się nie tylko swoją specyfiką oraz mrokiem, ale także oferuje graczom możliwość pozyskania sprzętu ze specjalnych i dostępnych tylko tam skrzyni ze skarbami.

Walka w Umbral

Za sprawą Lampy Umbral gracze mogą nie tylko kolekcjonować dusze, ale są w stanie wykorzystać ją także bezpośrednio w walce. Poprzez specjalne wyciągnięcie duszy (soulflay), gracze mogą nie tylko spowolnić przeciwnika, ale są w stanie zatrzymać na moment rywala, zadać mu obrażenia zwykłymi ciosami, zajść za plecy i spróbować zaatakować krytycznie czy nawet możliwe jest... zrzucenie rywala z klifu! Efekt ten nie tylko jest ograniczony czasowo, ale także i ilościowo. To powoduje, że warto się zastanowić przed wykonaniem tego kroku.

Zasób możemy uzupełnić w określonych miejscach, przy czym Soul Siphony nie występują na każdym kroku. 

Długie przebywanie w świecie Umbral

HEXWORKS z jednej strony oferuje graczom przy długim przebywaniu w Umbral wyjątkowy bonus do zdobywanych punktów doświadczenia, ale z drugiej strony za naszą postacią podążać będą nowi przeciwnicy. Niekiedy widoczne zjawy mogą się przemieniać w bezpośrednich przeciwników, a na późniejszym etapie nie zabraknie także specjalnych Łowców, nastawionych tylko na wyeliminowanie protagonisty.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners