Ziemie Mournstead - The Lords of the Fallen (2023)

lubiegrac poradniki The Lords of the Fallen (2023) Ziemie Mournstead - The Lords of the Fallen (2023)autor:Anox

Ziemie Mournstead to inne miejsce w The Lords of the Fallen względem odpowiednika z pierwszej odsłony, które wypełnione jest znacznie większą ilością mroku oraz niebezpieczeństw stojących przed śmiałkami.

Ziemie Mournstead w The Lords of the Fallen

Ziemie Mournstead po raz kolejny otwierają się przed graczami, ale to miejsce w The Lords of the Fallen będzie zupełnie inne, gdyż znacząco się zmieniło oraz podzieliło się na przestrzeni Axiom oraz Umbral, stanowiących krainę odpowiednio żywych oraz umarłych.

W równoległych światach gracze odkryją szereg tajemnic, przejść, przeciwników oraz postaci, na stałe przypisane swojej przestrzeni. W ramach opowieści konieczne będzie poznanie obu "stron monety". O ile w przypadku rozgrywki w Axiom mamy miejsce na poważną pomyłkę, o tyle w przypadku Umbral porażka staje się znacznie poważniejsza w konsekwencje, gdyż jedno życie już poświęciliśmy, aby się tam znaleźć.

Formuła świata

HEXWORKS i CI Games zdecydowały się postawić na formę półotwartych światów, które łączą się z maksymalnie dwoma innymi miejscówkami, co zdecydowanie warto mieć na uwadze podczas odkrywania ich licznych sekretów.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners