Tariler i DLC do Evolve

Do premiery Evolve jeszcze 4 dni (10 lutego), a gra już zaczyna wzbudzać kontrowersje. Turtle Rock Studios wywołało sporą dyskusję wśród graczy, po informacjach że każde DLC będzie płatne.

Obawiają się oni mianowicie, że gra w wersji podstawowej będzie bardzo okrojona. 

Oto jak Dyrektor generalny Take-Two Strauss Zelnick odpiera te zarzuty:

„„Myślę, że kontrowersyjność to, ogólnie rzecz biorąc, dobra rzecz. Ludzie mogą narzekać na model biznesowy. Uważam jednak, że dostarczymy im fantastyczny tytuł, trafiający do graczy, którzy za niego zapłacą”.

Zelnik dodaje ponad to, że jeśli gracze będą zachwyceni grą to zdecydują się na kupno któregoś z DLC, jeśli nie to porzucą grę. Czy taka strategia okaże się skuteczna? Przekonamy się niebawem.

Z informacji przyjemniejszych, ukazał się nowy trailer produkcji. Wideo powstało przy zaangażowaniu prawdziwych aktorów. Czwórka przyjaciół postanawia zapolować na swojego kolegę.

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!