Sony i Microsoft zdecydowały się nas zaskoczyć i zaoferować niezłe tytuły w PlayStation Plus i Games With Gold. Oto Konsolowe abonamenty – Wrzesień 2019!
W tym miesiącu Sony dość szybko zaprezentowało gry, które będą dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus. Tym razem na PlayStation 4 będziemy mogli zagrać w Batman Arkham Knight oraz w Darksiders III. Pierwszy tytuł miał jakość, a na konsolach działał dobrze, o czym możecie się przekonać w naszej recenzji. Trzecia odsłona Darksiders niestety zawiodła, choć miała swoje momenty.
Gry w PlayStation Plus – Wrzesień 2019:
- Batman Arkham Knight [PS4],
- Darksiders III [PS4].
Microsoft nie spieszył się, tak jakby zapomniał o tej usłudze. Na szczęście tym razem dostępna jest jedna bardzo dobra propozycja. Hitman: The Complete First Season o produkcja o naprawdę dużej jakości, natomiast We Were Here to interesująca na papierze gra niezależna.
Gry w Live Gold (Games With Gold) – Wrzesień 2019:
- Hitman: The Complete First Season – od 1 września do 30 września [XB1],
- We Were Here – od 16 września do 15 padziernika [XB1],
- Torchlight – od 1 września do 15 września [XB1, X360],
- Tekken Tag Tournament 2 – od 16 września do 30 września [XB1, X360].
[Komentarz redaktora] Trzeba obu firmom przyznać, że tym razem się nieźle postarali, choć jakiejś super rewelacji nie uświadczymy. Niemniej zauważyć należy, że tym razem zdecydowanie nie będziemy się nudzić w tym miesiącu. Szczególnie, że premiery są naprawdę ciekawe….
Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
