dodano: 2020-07-31 18:00:01
PC

[+18]Lust from Beyond z datą premiery i nowym zwiastunem. Dostępne darmowe demo lub darmowy nieco dłuższy prolog, obydwa na Steam

Autor: agusia16
[+18]Lust from Beyond z datą premiery i nowym zwiastunem. Dostępne darmowe demo lub darmowy nieco dłuższy prolog, obydwa na Steam
12°
0

Lust from Beyond, gra dla dorosłych, z datą premiery i nowym zwiastunem. Dostępne darmowe demo lub darmowy nieco dłuższy prolog, obydwie na platformie Steam.
 
Wiemy już kiedy wkroczymy po raz drugi w mroczną i podszytą erotyką krainę, otwierając bramy bramy Lusst'ghaa. Rodzime Movie Games ogłosiło datę wydanie gry, będącej psychologiczny thrillerem z elementami erotyki. Obejrzycie jak prezentuje się zwiastun kolejnej części gry, która swoją premierę będzie mieć już we wrześniu. Zwiastun przeznaczony dla dorosłych widzów. 
 
Recenzja Lust for Darkness - horror podszyty erotyką
 
Pierwsza część gry o tytule Lust for Darkness, utrzymany w klimacie horroru z erotyką i okultyzmem, stworzony przez Movie Games Lunarium, cieszył i dalej cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Jaka według nas jest to gra, o tym w naszej recenzji dostępnej na stronie. Tymczasem już za nieco ponad miesiąc, bo już 24 wrześnie na Steam zadebiutuje sequel tejże przygodówki. Gra nosząca tytuł Lust from Beyond, tytuł nie będący klasycznym sequelem, a grą osadzoną w tym samym uniwersum, przenoszącą nas do krainy rozkoszy i przerażania, zwanej Lusst’ghaa. 
 
Gra inspirowana jest twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego, w grę można zagrać bez znajomości poprzedniej gry, Lust for Darkness, gdy która zaciekawiła i przyciągnęła do siebie wielu graczy i sprzedała się w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy na Steam, jest dostępna na konsoli Nintendo Switch, a wkrótce zadebiutuje także na innych konsolach.
 
Również jej kontynuacja, Lust from Beyond cieszy się sporym zainteresowaniem. Zaprezentowany jej filmowy zwiastun ma mnóstwo odsłon, mnóstwo graczy dodało grę do listy życzeń na Steam, a wiele zaufało jej w udanej kampanii na Kickstarterze. 
 
Zanim poznamy początek przygody Victora Hollowaya, nękanego jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy, ale także bólu i rozszyfrujemy sekret Kulty Ekstazy, możemy sprawdzić darmowe demo lub znacznie dłuższy i obszerniejszy prolog, do którego link znajdziecie poniżej. 
 
Gra zaoferuje:
 
  • Odważne erotyczne motywy zaadaptowane do konwencji horroru
  • Rozgrywkę obserwowaną oczami członka okultystycznej sekty
  • Świat inspirowany twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego
  • Eksplorację zaawansowanego graficznie otoczenia pełnego interaktywnych obiektów
  • Pomysłowe zagadki
  • Ucieczkę przed potworami z innego wymiaru, a nawet walka!
  • Bogate udźwiękowienie i muzykę

 

Lust from Beyond zadebiutuje z początkiem jesieni. Przed jej premierą twórcy, studio Movie Games Lunarium, zapowiadają przedpremierowe niespodzianki. Jedną z nich będzie nowy filmowy zwiastun, który prezentować będzie niepublikowane wcześniej sceny i mechaniki.

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC 24 września 2020 roku, na Steam.  
 
Zagraj w darmowy prolog na platformie Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama