dodano: 2019-10-28 06:05:09
PCNSHPS4PS4 PROPS5

[Plotka] Wyciekają kolejne informacje o Overwatch 2! Rozgrywka PvE...

Autor: AnoX
[Plotka] Wyciekają kolejne informacje o Overwatch 2! Rozgrywka PvE...
25°
0

Overwatch 2 miało być wielkim zaskoczeniem Blizzarda podczas zbliżającego się BlizzConu 2019, tymczasem do sieci wyciekają nowe informacje o tej produkcji.
 
Najważniejsze wydarzenie dla "Zamieci" zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące trybów gry, loga, bohaterów oraz nowości, a może raczej lekkiego odświeżenia pomysłu z poprzedniej części.
 
Halloween w grach 2019 - Blizzard i Wargaming bez niespodzianek, a EA
 
Najnowsza propozycja będzie korzystać z ilnika napędzającego oryginalnego Overwatch, przy czym zostanie on tym razem ulepszony. ESPN udało się uzyskać jedną z grafik, która prezentuje logo "Dwójki". To właśnie ta liczba doczekał się czarnego koloru i obwódki spajające się z oryginalnym symbolem.
 
W grze dostępny będzie z rozgrywką operującą w zmaganiach PvE z zadaniami dla czwórek graczy. Opowieść rozpocznie się w najbardziej znanym świecie Brazylii - Rio de Janeiro. Nie zabraknie znanych nam już metod zabawy wieloosobowej - Push, Assault, Control, Escort oraz Hybrid. Nowinką jest również mapa Toronto, osadzona w Kanadzie.
 
Tym razem już od samego startu mamy otrzymać więcej trybów zabawy na co narzekali nawet profesjonalni gracze, przy okazji posługując się wprowadzonymi niedawno mechanikami podziału ról 2/2/2 wraz z odpowiednik kolejkowaniem graczy właśnie do nich.
 
Iceberg Interactive rozpoczyna nową inicjatywę - Iceberg Ahead
 
Co ciekawe podobno już na tej edycji imprezy ma być możliwość sprawdzenia obu warinatów zabawy (PvP i PvE). Blizzard Entertainment planuje, aby tym razem lokalne zmagania były transmitowane przez różnego typu platformy i stacje, co możliwe będzie dzięki zakończeniu się umowy z Twitchem. 

źródło: espn.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama