dodano: 2019-07-10 16:00:05

Nakładka StarCraft: Cartooned zmieni hit sprzed lat w kreskówkę

Autor: nocarz
Nakładka StarCraft: Cartooned zmieni hit sprzed lat w kreskówkę
0

Kanał w serwisie Yoytube - Carbot Animations podjął jakiś czas temu współpracę z firma Blizzard. W jej wyniku powstała specjalna nakładka StarCraft: Cartooned, która przeznaczona jest do gry StarCraft: Remastered.
 
Dzięki pomysłowości twórcy i animatora, Jonathana Burtona, który wrzuca na wspomnianym kanale Youtube miniseriale mod zmieni całkowicie grafikę kultowej gry Blizzarda. Ten specjalny dodatek został zapowiedziany na kanale autora 20 czerwca, a dzisiaj ma swoją oficjalną premierę. Niestety nakładka jest płatna, a jej koszt to około 9.99 euro i dostępna jest do zakupu w oficjalnym sklepie Blizzarda.
 
Zapowiedź StarCraft: Remstered
 
Jak wspomina Burton, prace nad tym modem trwały ponad 2 lata. Przyznał także, że podobnego dodatku do drugiej części gry nie będzie. To z uwagi na fakt zbyt długiego czasu dostosowywania zmian do grafiki 3D. To już druga modyfikacja Carbot Animations do gry ze stajni Blizzarda. ponad dwa lata temu autor wprowadził zmiany do trybu Arcade w drugiej odsłonie StarCrafta. Na poniższych filmach możecie się przekonać jak słodko wyglądają nowe animacje i rozgrywka w zmienionej oprawie graficznej.
 
Z pewnością nakładka znajdzie sporo fanów, a jak dla mnie to wolę jednak StarCrafta tak jak wygląda. Przecież eksterminacja hord potworów ma być profesjonalna, a nie wesołym filmikiem.
 
Kanał Youtube - Carbot Animations
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama