dodano: 2018-09-21 10:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

11-11 Memories Retold na konsole wyda firma Cenega

Autor: agusia16
11-11 Memories Retold na konsole wyda firma Cenega
1

11-11 Memories Retold, wyjątkowa gra przygodowa, narracyjna rozgrywająca się u schyłku I wojny światowej swoją premierę będzie miała w listopadzie. Firma Cenega, partner dystrybucyjny BANDAI NAMCO Entertainment Europe wyda ją w wersji pudełkowej na konsolach.
 
11-11 Memories Retold, o której mieliśmy okazję wspominać w tym miejscu, dostępna będzie w angielskiej wersji językowej w pudełku na konsolach PlayStation(R)4 i Xbox One 9 listopada.
 
Projekt jest przygodową grą narracyjną rozgrywającą się u schyłku I wojny światowej, 11 listopada 1916 roku. Śledzimy w niej losy dwójki bohaterów, młodego fotografa z Kanady, który opuszcza swój dom, by zasilić szeregi frontu wschodniego w Europie oraz niemieckiego inżyniera, który tego samego dnia dowiaduje się, że jego syn zaginął na froncie. Ich losy krzyżują się na linii frontu. Obaj doświadczą okrucieństw wojennych, próbując jednocześnie zachować człowieczeństwo.
 
11_11_Memories_1_Small_
 
"O godzinie 11, jedenastego dnia jedenastego miesiąca roku 1916, będą zmuszeni podjąć najcięższą i najważniejszą decyzję w swoim życiu".
 
Swoich głosów w grze użyczyli Elijah Wood znany z roli Frodo Bagginsa z Władcy Pierścieni oraz Sebastian Koch, najbardziej znany niemiecki aktor, którego możemy oglądać Szklanej pułapce 5, Moście Szpiegów, Życie na podsłuchu, Dziewczynie z portretu czy Tożsamości
 
11-11 Memories Retold to:
  • Malowana animacja 3D. Historia I wojny światowej, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studia Aardman i DigixArt, nigdy nie znalazła piękniejszego płótna, by być opowiedziana. Każda odwiedzona lokacja, przepełniona ogromną wrażliwością artystyczną, objawi fascynujący i żywy obraz.
  • Historia zapadająca w pamięć. Przeżyj poruszającą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, w której zajmiesz miejsce po dwóch stronach skomplikowanego, historycznego konfliktu, którego realia ukażą prawdziwe oblicza ludzkiej natury.
  • Splecione losy. Chociaż motywacje Kurta i Harry'ego są zupełnie inne, dzielą oni wspólne przeznaczenie. Podczas gdy życie Kurta napędzane jest nadzieją odnalezienia zaginionego w akcji syna, młody i marzycielski Harry opuścił Kanadę w poszukiwaniu przygody. Wszystkie z działań, jakie podejmą, będą przybliżać ich do momentu, w którym będą zmuszeni podjąć najważniejszą decyzję swojego życia.
 
11_11_Memories_2_Small_
 
Strona Cenegi
 
Strona BANDAI NAMCO Entertainment
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-10-01 11:50:08

Gry wojenne to zawsze piekna sprawa i nalezy z szacunkiem do nich podchodzic. Wtedy technika sie najbardziej rozwijala.

Reklama
Reklama