dodano: 2023-01-23 20:00:02
aktualności news Fantastyczny materiał z Wo Long: Fallen Dynasty! Otrzymaliśmy ponad 17 minut rozgrywki

Fantastyczny materiał z Wo Long: Fallen Dynasty! Otrzymaliśmy ponad 17 minut rozgrywki

Fantastyczny materiał z Wo Long: Fallen Dynasty! Otrzymaliśmy ponad 17 minut rozgrywki
15°
0

Do sieci trafiła bardzo długa rozgrywka z Wo Long: Fallen Dynasty. W materiale zaprezentowano wiele elementów, w tym rodzaje broni oraz starcie z silnym bossem. Film został opublikowany przez IGN w ramach cyklu First.

Wo Long: Fallen Dynasty pojawi się w sprzedaży już za niecałe 2 miesiące, zatem będziemy otrzymywać więcej materiałów z tej produkcji. Niedawno jeden z nich zaprezentował portal IGN w ramach IGN First. Przykładową rozgrywkę redakcja dostała od producentów, czyli Team Ninja.

Opublikowany film trwa nieco ponad 17 minut, więc zainteresowani Wo Long: Fallen Dynasty mogą zobaczyć naprawdę obszerny fragment rozgrywki, w którym ukazano nowe pojedynki, rodzaje broni, bohaterów czy zaklęcia. Ten kawałek produkcji  przedstawia drogę głównego bohatera do Lu Bu, czyli wspomnianego już bossa.

Jest to już kolejny materiał z rozgrywki. Ostatnio IGN udostępniło krótszy fragment, w którym główny bohater mierzył się Aoye. Ta przykładowa walka była bardzo wymagająca, sam gracz ukończył ją dopiero po kilku próbach.

Niedawno również wydawca gry opublikował fabularny zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty, pokazując w ten sposób, że akcja będzie osadzona w Chinach pod koniec panowania dynastii Han i początkach epoki Trzech Królestw.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2023/01/wo-long-fallen-dynasty-goes-hard-in-17-minutes-of-high-level-gameplay

Komentarze (0):
Reklama