19°
0
dodano: 2021-10-11 23:05:01
PC

2021 DreamHack Warcraft III Championship powraca w wielkim stylu po dwóch latach!

Autor: AnoX

2021 DreamHack Warcraft III Championship będzie pierwszym do dwóch latach wydarzeniem międzyregionalnym, przywracając tę rangę rywalizacji do życia.

Fani WarCrafta 3 ponownie będą mieli okazję ujrzeć zacięte e-sportowe zmagania, realizującej się ponownie dzięki współpracy ESL Gaming oraz Blizzarda. Po prawie dwóch latach ponownie powrócą zmagania LAN-owe.

Po przerwie związanej z jedynie słusznym wirusem, oficjalnie powracają zmagania, które które na koniec bieżącego roku zgromadzą najlepszych 16. graczy walczących o zwycięstwo i nagrody z puli 130 tysięcy dolarów amerykańskich.

Będą to jednak ostatnie Mistrzostwa WC3 DreamHack, które oznaczają definitywny koniec ESL Pro Tour: Warcraft 3. Turniej nie powróci w późniejszym okresie.

Przeczytaj też: Elffie - Galand's Edition, w specjalnej wersji pudełkowej, już do kupienia na Nintendo Switch

Po wspieraniu i budowaniu społeczności WC3 przez ponad dwie dekady, jesteśmy zaangażowani w to, aby to finałowe wydarzenie było tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe - powiedział Shaun Clark, Director of Product Management w ESL Gaming. - Zapewniając pierwszy międzyregionalny turniej LAN od czasu Anaheim w lutym 2020 roku, mamy okazję zakończyć ten rok ekscytującymi Mistrzostwami WC3 zarówno dla graczy, jak i fanów na całym świecie. -

Ciągły wpływ Warcraft® III na współczesną scenę esportową jest nieoceniony - powiedział Sam Braithwaite, dyrektor Global Esports w Blizzard Entertainment. - ESL wykonało fenomenalną pracę, świętując to dziedzictwo przez ostatnie dwa lata ESL Pro Tour. Nie możemy się doczekać, aby być świadkami podsumowania tej współpracy podczas DreamHack Championship i z podekscytowaniem czekamy na rozwój sceny w rękach organizacji na całym świecie.

Warcraft III Reforged ukazało się 29 stycznia 2020 roku na komputerach osobistych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje