dodano: 2021-11-23 22:35:02

3 lata All in! Games na rynku to początek wielu świetnych przygód w świecie gier!

Autor: AnoX
3 lata All in! Games na rynku to początek wielu świetnych przygód w świecie gier!
15°
0

Oficjalnie 3 lata na rynku zaliczyło All in! Games, spółka, która przebojem pojawiła się na polskim i światowym rynku, oferując w tym czasie pakiet naprawdę mocnych produkcji oraz ciekawych decyzji.

Od urokliwego i wciągającego Tools Up! przez rozszerzenie portfolio o znakomitego Ghostrunnera, na niewiele gorszym Chernobylite kończąc, to był naprawdę udany okres dla spółki.

W tym czasie firma zanotowała przeszło 2 miliony sprzedanych, mogąc jeszcze poprawić ten rezultat w 2021 roku. Już teraz możemy jednak ujrzeć, że rok do roku firma notuje wyraźne wzrosty.

Wydawca poradził sobie ze wsparciem zarówno nieco bardziej rodzinnych propozycji jak Luberhill czy Tools Up!, jak również postapokaliptyczną przygodę Paradise Lost czy osadzone w literaturze Metamorphosis. To efekt pracy już przeszło 100 osób, z Polski oraz między innymi Hiszpanii, Litwy, Włoch czy Stanów Zjednoczonych, obecnie współpracujących nad kolejnymi projektami.

W portfolio w najbliższym czasie znajdzie się kolejna porcja gier od przeszło 20 firm, jednocześnie rozwijając własną strukturę. 3 nowe projekty firmy pochłoną 20 milionów złotych każda, do samego końca bieżącego roku, natomiast do końca 2023 w ramach grupy funkcjonować będzie 10 zależnych spółek.

Z tej też okazji All in! Games zdecydowało się przygotować paczkę tapet, z których fani poszczególnych gier będą mogli skorzystać.

Zapoznaj się również z: Intel Extreme Masters w grudniu zawita do Szwecji! To ostatni turniej tego roku - w lutym jedziemy do Spodka

Już teraz jesteśmy drugim wydawcą w Polsce i 39. na świecie i mamy ambicje na znacznie więcej - powiedział prezes All in! Games, Piotr Żygadło.

W trzy lata udało się osiągnąć bardzo wiele - weszliśmy na Główny Rynek GPW, wydaliśmy trzy duże tytuły, które sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy, nasze przychody przewyższają przychody dużo starszych spółek z branży i zbudowaliśmy zespół, który pracuje aktualnie nad kilkudziesięcioma projektami. - dodał prezes All in! Games.

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy na właściwej drodze, by wydawać kilka wielomilionowych produkcji każdego roku i że wejście do grona największych wydawców na świecie jest jak najbardziej w naszym zasięgu - zapowiedział prezes Piotr Żygadło.

 

Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 


źródło: Informacja prasowa https://bettergamingagency.prowly.com/165288-all-in-games-juz-3-lata-na-rynku-krakowscy-wydawcy-ghostrunner-i-chernobylite-znacznie-powiekszyli-portfolio-gier

Komentarze (0):
Reklama
Reklama