dodano: 2019-10-09 08:00:10
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Przygodówka 3 Minutes to Midnight ruszyła z kampanią na Kickstarterze

Autor: agusia16
Przygodówka 3 Minutes to Midnight ruszyła z kampanią na Kickstarterze
11°
0

Klasyczna przygodówka 3 Minutes to Midnight, hiszpańskiego Scarecrow Studio wystartowała z kampanią finansową na platformie Kickstarter. Czeka na wsparcie graczy! 
 
Klasyka przygodowa choć jak widać nie umarła, lekko nie ma, zatem coraz więcej twórców decyduje się na kampanie finansowe, które pozwalają na rozwinięcie lub też dokończenie swojego, niejednokrotnie ambitnego dzieła. Tak też jest w przypadku niezależnej, przygodowej produkcji od Scarecrow Studio, zatytułowanej: 3 Minutes to Midnight. Ten klasyczny tytuł w stylu "wskaż i kliknij" zaoferuje nie tylko tradycyjnie rozwiązania przygodowe, ale i wiele łamigłówek, dla których rozwiązanie gracz będzie mógł znaleźć różne sposoby. Twórcy obiecują złożone i wymagające pomysłowości zagadki, więc już brzmi ciekawie. 
 
3 Minutes to Midnight zyskał nowy filmowy zwiastun
 
A wszystko to w wykonanej w rysunkowym stylu grafice przygodówce insporowanej The Secret of Monkey Island, Day of the Tentacle oraz Sam & Max Hit the Road, pełnej mądrego humoru z grafiką w wysokiej rozdzielczości, intuicyjnym interfejsem i mnóstwem tajemnic. 
 
W grze wcielamy się w dwie grywalne postaci, przenosząc się w lata 40-te. XX wieku, do niewielkiego, na pozór spokojnego miasteczka w Nowym Meksyku. Pewnej nocy głośna eksplozja budzi pierwszą z naszych bohaterek, Betty Anderson, która nie bardzo pamięta kim jest i co tu robi. Wszystko wskazuje na to, że tajemniczy wybuch na pustyni wyczyścił jej pamięć. Amnezja to nie jedyny problem Betty. Miasto pełne jest dziwnych, podejrzanych ludzi. Jedną z nich jest druga grywalna postać, ambitna i dyplomatyczna burmistrz Eliza Barret. Razem z bohaterkami przyjdzie poznać i odkryć wiszący w powietrzu spisek, który kończy się 3 minuty przed północą. 
 
3 Minutes to Midnight ponad 15 godzinna rozgrywka, która oprócz klasyczności i wymagających łamigłówek, które możemy wykonywać w rożny sposób, zaoferuje także wiele zakończeń. To jakie zakończenie zobaczymy zależeć będzie od decyzji gracza. Grając możemy zakończyć rozgrywkę w sposób lepszy lub też gorszy. 
 
Gra będą zlokalizowana w języku angielskim, posiadając napisy w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Osiągnięcie sukcesu finansowego w kampanii finansowej na Kickstarterze pozwoli wydać ją także w innych językach: rosyjskim , portugalskim, czeskim i polskim, a następnie, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), koreańskim i japońskim.
 
Celem  twórców jest wydanie gry na Windows, a wkrótce potem na Switch, Xbox One i PS4 . Istnieją plany dotyczące zarówno komputerów Mac, jak i Linux, a także mobilne wsparcie dla Androida i iOS. 
 
Przewidywana data wydanie 3 Minutes to Midnight to wiosna lub lato 2020 roku. 
 
Wesprzyj projekt na Kickstarterze
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama