dodano: 2018-08-30 18:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

3 Minutes to Midnight zyskał nowy filmowy zwiastun

Autor: agusia16
3 Minutes to Midnight zyskał nowy filmowy zwiastun
11°
1

3 Minutes to Midnight, klasyczna przygodówka point & click, debiutanckie dzieło Scarecrow Studio zaprezentowana na nowym zwiastunie filmowym.
 
Gra, o której wspominaliśmy już w tym miejscu, to klasyczna przygodówka, dla której inspiracją były gry studia LucasArts, takie jak The Secret of Monkey Island, Day of the Tentacle i Sam & Max Hit the Road. Rozgrywka łączy klasyczne rozwiązania przygodowe z rysunkową grafiką. W grze przyjdzie nam wcielić się w dwie grywalne postaci i historią pełną tajemnic. 
 
3 Minutes to Midnight to opowieść o Betty Anderson, młodej kobiecie, którą pewnego dnia w Nowym Meksyku budzi potężny wybuch. Zrywając się z łóżka, uświadamia sobie, że nic nie pamięta. Utrata wspomnień to niestety nie jeden problem Betty, która żyje w mieście którego mieszkańcy nie są tym kim się wydają. Wśród nich jest skorumpowana burmistrz, jest i tajna baza wojskowa, mafia i wiele więcej. Wkrótce dziewczyna odkrywa spisek, który zaczyna się od wybuchu i kończy się 3 minuty przed północą.
 
Gra dostępna będzie w wersji na PC, Linux, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, Nintendo Switch oraz Android oraz iOS w wielu językach, także polskim. Jej debiut przewidziany jest na rok 2019. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-31 09:10:57

Fajnie śmiesznie i przyjemnie się to prezentuje. Może być interesująco ;)

Reklama
Reklama