dodano: 2021-04-08 20:00:01

3 out of 10: Season Two w darmowej wersji na Epic Games Store. A za tydzień aż trzy tytuły przygodowe, w tym dwie Daedalica

3 out of 10: Season Two w darmowej wersji na Epic Games Store. A za tydzień aż trzy tytuły przygodowe, w tym dwie Daedalica
17°
0

3 out of 10: Season Two w darmowej wersji na Epic Games Store. A za tydzień aż trzy tytuły przygodowe, w tym dwie Daedalica, w growych zestawach. 

Na Epic Games Store ruszył dziś kolejny darmowy tydzień. Tym razem przez kolejne siedem dni, zgodnie z zapowiedziami, dodamy do swojej biblioteki na wspomnianej platformie przygodową komedię przeznaczoną dla jednego gracza, o tytule 3 out of 10: Season Two.

3 out of 10: Season Two to gra stworzona przez studio Terrible Posture Games, Inc., gra stworzona w rysunkowym stylu graficznym. Tytuł jest kolejną grą z serii, której bohaterami są najgorsi twórcy gier na świecie. Historia skupia się wokół nich, ich supermocy, które napędzane są niczym innym, a kofeiną. Bohaterowie z Shovelworks Studios, wbrew wszystkiemu, walcząc z konkurencyjnym studiem, próbują usilnie stworzyć grę. A to jak się okazuje, nie jest łatwe. 

Przeczytaj również: Harold Halibut, przygodówka w animacji poklatkowej, ręcznie tworzona ma już fabularny zwiastun filmowy. Kiedy premiera?

Grę pobierzecie za darmo od dziś, 8 -15 kwietnia, do godziny 17-tej. Wtedy to Epic Games Store udostępni aż trzy gry. Będą to przygodówki, w tym dwie to gry Daedalic Entertainment, jedna w growym zestawie.

W najbliższym tygodniu odbierzecie w gratisie: Deponia: The Complete Journey, która zawiera aż trzy gry z serii, plus dodatkowa zawartość oraz Ken Follett's : The Pillars of the Earth (Filary Ziemi), epizodyczną grę opartą na powieści, a także przygodową grę eksploracyjną o tytule The First Tree.

Wszystkie te gry dostępne będą w darmowej formie, tak jak zawsze przez tydzień, w dniach od 15-22 kwietnia, do godziny 17-tej. 

Gra dostępna w wersji na PC. 

Odbierz darmową grę na Epic Games Store


Komentarze (0):
Reklama
Reklama