dodano: 2019-07-23 12:00:04
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

31 bohater w Overwatch - Sigma już niebawem na serwerach!

Autor: nocarz
31 bohater w Overwatch - Sigma już niebawem na serwerach!
0

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki i spekulacje jaki nowy bohater zawita do Overwatch. Blizzard nie przedłuża już całej tej sieci splątanych spekulacji i przedstawia graczom 31 postać o nazwie Sigma.
 
Na chwilę obecną twórcy zaprezentowali zwiastun postaci, a film teaser jest na tyle zagmatwany, że tak naprawdę nic z niego nie wynika. Co wiadomo o bohaterze ? Otóż na pewno był on astrofizykiem, który prowadził badania nad grawitacją i czarnymi dziurami. Jednak w czasie tych prac coś poszło bardzo nie tak i w wyniku splotu nieszczęśliwych wypadków został uwięziony we własnym ciele. Z czasem jednak udało mu się wyzwolić z tego więzienia i okiełznać czarną energię.
 
Babtiste 30 bohater Overwatch
 
I to wszystko z oficjalnych wiadomości, a nieoficjalnie po sieci krąży karta postaci, w której Sigma jest tankiem. Zaś głównym jego zadaniem ma być absorbcja wszystkich obrażeń jakie są zadawane sojusznikom, a jednocześnie będzie mógł zadawać sam obrażenia z pomocą railguna.
 
Blizzard tak przedstawia po krótce postać Sigmy:
 
- Poznajcie ekscentrycznego astrofizyka, który pragnie zgłębić tajemnice wszechświata - nie zdając sobie przy tym sprawy z tego, że staje się żywą bronią. Przedstawiamy Sigmę!.
 
31 bohater zostanie wprowadzony do Overwatch już niebawem. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama