dodano: 2020-05-19 23:55:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

5. sezon Apex Legends wprowadza jeszcze większą dawkę nowej treści oraz licznych atrakcji

Autor: AnoX
5. sezon Apex Legends wprowadza jeszcze większą dawkę nowej treści oraz licznych atrakcji
20°
0

Apex Legends coraz atrakcyjniej się rozwija, co najlepiej widać na przykładzie 5. sezonu, wprowadzającego Lobę, Przepustkę Sezonową, tryb Zadań oraz....
 
Elecrotnic Arts oraz Respawn Entertainment oficjalnie wypuściły Przychylność Losu, czyli kolejną, dużą dawkę zawartości, dzięki której będzie się można cieszyć z ewolucji rozgrywki w interesujące kierunki.
 
5. sezon to nie tylko Loba oraz jej historia oraz rywalizacja z Revenentem, który odcisnął brutalne piętno na jej dzieciństwie. Rosnąca nienawiść i chęć zemsty, objawia się właśnie w tym czasie gry.
 
Nowa Legenda potrafi wskakiwać na przeciwników, ma łatwiejszą ścieżkę do odnajdywania łupów oraz otwiera one-stop-shop dla drużyny z szeroką i kompleksową obsługą.
 
ZOTAC zapowiedział i zaprezentował ZOTAC VR GO 3.0, czyli nowy plecak-komputer dla fanów wirtualnej rzeczywistości! Co otrzymamy tym razem?
 
Zadania to nowinka zapewniająca szereg cennych nagród oraz skarbów, które w modelu PvE w ciągu 9 tygodni będzie serwować szereg interesujących atrakcji.
 
Ponadto tradycyjnie zmieniła się mapa, w tym obejmując między innymi Miasto Czaszek, stawiając na zdecydowanie inną specyfikę ataku oraz obrony w różnych segmentach.
 
Zapomnieć nie możemy także o Przepustce Bitewnej z setką ekskluzywnych przedmiotów, włączając w tym skórki, Pakiety Apex oraz szeregu innego typu atrakcji. 
 
Ligi Rankingowe Serii 4 to nie tylko nowa okazja do pokazania się z jak najlepszej strony, to także poprawki związane z rozłączeniami (problemy z internetem czy prądem) pozwolą nam zrestartować sesję czy też dołączyć do niej ponownie, jeżeli nie był to wielki problem, który udało się szybko wyeliminować.
 
Ponadto dzisiaj wprowadzono kolejną dawkę nowości w Apex Legends za sprawą zadania sezonowego "Zniszczony Duch", w ramach którego wystartowały cotygodniowe Łowy!
 
Przychylność Losu serwuje nam okazję do zapolowania na fragmenty wyjątkowych artefaktów, które stały się osią dla rywalizacji oraz cennych nagród zmierzających do rozgrywki.
 
Respawn zabiera graczy tym razem do Królewskiego Kanionu, gdzie kryją się kolejne fragmenty oraz przygody i nagrody, połączone wraz z kolejnymi opowieściami dotyczącymi świata przedstawionego.
 
 
Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80