dodano: 2021-01-20 23:25:02

911 Operator Interactive Movie to efekt współpracy Iron Wolf Studio i Games Operators, ciekawie podchodzący do marki 911 Operator!

Autor: AnoX
911 Operator Interactive Movie to efekt współpracy Iron Wolf Studio i Games Operators, ciekawie podchodzący do marki 911 Operator!
15°
0

Iron Wolf Studio i Games Operator ogłosiły nawiązanie współpracy, efektem czego będzie 911 Operator Interactive Movie interaktywny film z Filipem Lenkovskym na pokładzie!

Dwie polskie spółki oficjalnie ogłosiły, że nawiązały współpracę, dzięki czemu fani 911 Operator, będą się mogli zapoznać z rozszerzeniem marki o nowy model zabawy w postaci interaktywnego filmu, w którym specjalizuje się wspomniane Iron Wolf Studio.

W omawiany projekt udało się zaangażować aktora, Philipa Lenkovsky'ego, znanego nam w występów w takich propozycjach jak chociażby Amadeusz, Wspomnienia Gwiezdnego Pyłu. To za jego sprawą poznamy losy bohatera, który jeszcze nigdy nie mierzył się z tak trudną zmianą.

Zapoznaj się także z: Spirits of Amazonia, darmowy dodatek do Green Hell ma już datę premiery! Kiedy nowości trafią do gry Creepy Jar?

Poza standardowymi problemami, z tyłu po cichu budzi się powstający zamach, który będziemy mogli powstrzymać przed doprowadzeniem prawdziwej tragedii.

To właśnie my będziemy podejmować poszczególne decyzje oraz przebieg historii, która doprowadzi nas do jednego z przygotowanych zakończeń. Będziemy musieli być czujni, aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta.

- To kolejny projekt z gatunku filmów interaktywnych, nad którym pracujemy. Jesteśmy wielkimi fanami zarówno kina oraz gier i widzimy jak duży potencjał narracyjny leży w połączeniu tych dwóch światów. Co więcej, mocna licencja 911 Operator daje nam dodatkowy atut i dojście do zainteresowanych graczy - mówi Bartosz Pluta, prezes Iron Wolf Studio S.A.

911 Operator Interactive Movie ma się ukazać w pierwszym kwartale 2022 roku na komputerach osobistych.

Karta na Steam

Iron Wolf Studio S.A. ma w planach zadebiutowanie na NewConnect. Współwydawcy -  Games Operators S.A. oraz PlayWay S.A. obecne są na Giełdzie Papierów Wartościowych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama