dodano: 2020-01-03 13:01:11

A Quiet Place Part II na oficjalnym zwiastunie. Premiera w marcu

Autor: agusia16
A Quiet Place Part II na oficjalnym zwiastunie. Premiera w marcu
10°
0

Zapowiedź oficjalnego zwiastuna A Quiet Place Part II stała się faktem. Oprócz krótkiego zwiastuna poznaliśmy także datę premiery kontynuacji horroru. 
 
Horrory, jak zapewne wiecie cieszę się niesłabnącą popularnością. Już niebawem na Netflix zadebiutuje serial grozy Drakula oparty na powieści Brama Stokera o tym samym tytule. Swój debiut będzie mieć także nowa wersja horroru Klątwa, zatytułowana The Grudge, o której wkrótce więcej napiszemy. Tymczasem od jakiegoś czasu pojawiły się zdawkowe informacje o nadchodzącej kontynuacji horroru rozgrywającego się w całkowitej ciszy i z nią związanej, które teraz już zostały potwierdzony oficjalnym zwiastunem filmowym i nie tylko. 
 
Ciche Miejsce 2, zapowiedź kontynuacji horroru. Pełny zwiastun wkrótce
 
A Quiet Place Part II czyli Ciche Miejsce 2, bo mowa właśnie o tym filmie grozy, to bezpośrednia kontynuacja horroru w klimacie science - fiction, którego reżyserem i scenarzystą ponownie został John Krasinski. Pierwsza część, zatytułowana po prostu Ciche Miejsce, którą możecie obejrzeć na platformie Netflix, została dobrze przyjęta. Jaka będzie kontynuacja, przekonamy się niebawem. Poznaliśmy bowiem zarówno oficjalny zwiastun filmu, jak i datę premiery produkcji grozy, która zadebiutuje w kinach 20 marca
 
Ciche Miejsce 2 rozgrywa się po tragicznych wydarzeniach z części pierwszej, jakie dotknęły rodzinę Abbotów. W trójkę muszą teraz stawić czoła nowemu wyzwaniu, jakim jest nie tylko świat zewnętrzny, w którym czyhają potwory reagujące na najmniejszy dźwięk, ale jak się okazuje, także inne, znacznie przerażające niebezpieczeństwa. 
 
W filmie po raz kolejny zobaczymy Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe. Premiera filmu 20 marca 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama