dodano: 2019-03-15 05:50:02
PC

A Year Of Rain - Oryginalne podejście do strategii czasu rzeczywistego

Autor: AnoX
A Year Of Rain - Oryginalne podejście do strategii czasu rzeczywistego
29°
0

A Year Of Rain to nowe, oryginalne podejście do strategii czasu rzeczywistego, za którą odpowiadać będzie Daedalic Entertainment. Jakie są założenia?
 
Firma znana z przygodówek cały czas intensywnie rozwija, tym razem prezentując nam interesującą strategię. W ramach autorskiego pomysłu będziemy mogli sprawdzić wieloosobowe potyczki oddziałów, na czele których staną dzielni bohaterowie. Jeszcze w 2019 roku będziemy mogli sprawdzić ten tytuł we Wczesnym Dostępie. Deweloperzy zamierzają zaoferować nam nie tylko wyjątkowe mechaniki, ale także tryb fabularny oraz zacięte wieloosobowe potyczki.
 
Twórcy postanowili połączyć ze sobą klasyczne rozwiązania, którym towarzyszą świeże pomysły i niezłe powiązania ze wspomnianymi bohaterami. Co ciekawe kampanię fabularną będziemy mogli ograć w towarzystwie przyjaciela offline jak i z obcymi online. Dwuosobowe drużyny będą mierzyć się ze sobą w dedykowanych trybach, które umożliwiają nam nawet spróbowanie się w formatach turniejowych. Interesującą propozycją jest również Against all Odds, gdzie posłużymy się dwójką pojedynczych bohaterów, którzy zmierzą się z pełnymi armiami z budynkami, konstrukcjami oraz jednostkami.
 
W ramach A Year Of Rain ujrzymy i nawet przyjdzie nam dane zarządzić jedną z trzech frakcji, które doczekały się wyjątkowych budynków, jednostek oraz styli szkolenia tych ostatnich. Najmocniejszym punktem będzie bez wątpienia nasz legendarny wojownik, który wywodzi się z jedno z kilku środowisk - House Rupah, Wild Outcasts oraz Restless Undead.

Komputery - porównaj ceny

 
A Year Of Rain będzie jedną z największych gier, jakie do tej pory stworzyliśmy. Za sprawą tego tytułu postawimy pierwsze kroki na esportowej arenie. Jesteśmy świadomi wyzwań związanych z tym gatunkiem, ale jestem dumny, że mogę wspierać nasz zespół deweloperów w rozwoju ich wymarzonego projektumówi Carsten Fichtelmann, CEO i założyciel Daedalica. 
 
A Year Of Rain wejdzie w fazę wczesnego dostępu na PC w 2019 roku i będzie zawierał jedną, wstępną kampanię oraz kilka trybów multiplayer. Dalsze funkcje będą dodawane stopniowo. 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama