dodano: 2018-01-16 20:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

AC: Origins - Co czeka nas w nadchodzących dodatkach? Sporo informacji

Autor: AnoX
AC: Origins - Co czeka nas w nadchodzących dodatkach? Sporo informacji
31°
3

Assassin's Creed: Origins w przeciągu pierwszych trzech miesięcy nowego roku doczeka się trzech dużych nowości, które znacząco wpłyną na obraz gry.
 
Ubisoft podzielił się masą informacji dotyczących trzech dużych nowości (w tym znajdują się dwa dodatki), które w ciągu najbliższych miesięcy trafią do ich ostatniego wielkiego hitu - Assassin's Creed: Origins. Cała zawartość dostępna będzie do zakupienia osobno lub w Przepustce Sezonowej pozwalającej zaoszczędzić sporo grosza. 
 
Pierwszym rozszerzeniem będzie dodatek The Hidden Ones, który dalej poprowadzi historię młodego Bractwa przy okazji zabierając nas cztery lata po wydarzeniach zaprezentowanych w podstawowej wersji gry. Na półwyspie Synaj Asasyni wejdą w otwarty konflikt z Rzymianami, w związku z czym pracy będziemy mieli co nie miara. BaYek będzie mógł uzyskać nowy maksymalny poziom - 45 przy okazji mając okazję do zdobycia czterech świeżutkich legendarnych broni, nowego stroju oraz dwóch wierzchowców. 
 
The Hidden Ones” dostępny będzie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej. Będzie go można również kupić oddzielnie w cenie 39,99 złotych od 23 stycznia 2018 roku.

Wymagania sprzętowe Assassin's Creed: Origins

 
The Discovery Tour Assassin’s Creed: Ancient Egypt wspominaliśmy już w zeszłym roku, jednakże Twórcy podzielili się kolejnymi szczegółami. Tryb edukacyjny pozwoli nam znacznie bliżej poznać historię Starożytnego Egiptu z mnóstwem informacji, detali oraz wycieczek i prezentacji prowadzonych przez najlepszych, zawodowych egiptologów. Będziemy mogli dowiedzieć się czegoś o codziennym życiu w tym czasie oraz o zwyczajach. Treść będzie nielimitowana oraz wolna od walki, podobnie z resztą tak jak zadania główne oraz poboczne. Ubisoft w pewnym sensie tworzy swego rodzaju piękne, cyfrowe muzea. 
 
Tryb edukacyjny będzie dostępy dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed Origins za darmo (w formie aktualizacji). Posiadacze komputerów PC będą mogli go również zakupić go osobno za 79,99 złotych na Uplay oraz Steam od 20 lutego 2018 roku.
 
ACO_Screenshot_DLC1_Rufio_1516109160
 
The Curse of the Pharaohs rozgrywać się będzie w Tebach, które ponoć są poddane wpływowi pradawnej klątwy. Ubisoft będzie starał się w tym rozszerzeniu skoncentrować się na mitologii egipskiej z jej słynnymi faraonami i bestiami. Naszym zadaniem będzie dojście do źródła klątwy przywracających dawnych władców do życia. Tutaj osiągnąć będziemy mogli 55 poziom, a także nadarzy się okazja do uzyskania nowego ekwipunku (stroje i bronie), w tym także legendarnych przedmiotów nawiązujących do wspomnianych mitów. 
 
The Curse of the Pharaohs będzie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej, choć będzie można również zakupić oddzielnie za 79,99 złotych od 6 marca 2018 roku.
 
Wszyscy posiadacze pełnej wersji Assassin's Creed: Origins otrzymają darmowe DLC "Próby Bogów" oraz "Nadchodzące zagrożenie", w których będziemy musieli odeprzeć ataki, by następnie poznać ich przeszłość. 
 
Przepustka sezonowa jest częścią Assassin’s Creed Origins Gold Edition. Można ją również kupić oddzielnie w cenie 139,99 złotych.
 
Więcej informacji
 
Assassin's Creed: Origins zadebiutowało na PC, PS4 oraz XONE.
 
Strona Wydawcy

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (3):
avatar AnoX
dodano: 2018-01-17 15:18:50

Mariusz Na to wydanie przypuszczam, że trzeba będzie trochę poczekać, bo nie są znane dalsze plany. Może w kwietniu się czegoś dowiemy :D

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-17 15:07:26

Wszystko pięknie ładnie ale ceny póki co kosmiczne dlatego poczekam parę lat i wtedy wszystko będzie z dodatkami zjadliwe.

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-16 22:43:34

Ja to zainteresowany jestem wydaniem goty, nowa zawartość wydaje się być jak najbardziej na plus.

Reklama
Reklama